Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Koreańska produkcja ponownie na topie [TOP 10]

31.01.2022 13:00

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się koreański serial "All of Us Are Dead". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

All of Us Are Dead
fot. Yang Hae-sung/Netflix

Co warto obejrzeć na NetflixieRanking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "All of Us Are Dead", który opowiada o losach uczniów koreańskiego liceum, w którym wybucha epidemia zombie. Użytkownicy oglądają też popularne seriale. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Zobacz także: "Gambit królowej" pogrąży Netflixa? Sąd nie oddalił pozwu mistrzyni szachowej

Popularne filmy i seriale na Netflix. To trzeba zobaczyć [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazła się koreańska produkcja "All of Us Are Dead". Opowiada ona o losach uczniów jednego z liceum. W placówce wybucha epidemia zombie. Uczniowie starają się ujść z życiem. To kolejny koreański serial produkcji Netflixa, który bije rekordy popularności. W nadchodzących miesiącach na platformie ma się pojawiać coraz więcej produkcji z tego kraju. Na ten moment można zobaczyć poniżej zwiastun obecnego numeru jeden.

Drugą pozycję zajmuje "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie". Serial nie cieszy się dobrymi opiniami krytyków, jednak przyciągnął uwagę użytkowników Netflixa. Produkcja przedstawia losy Anny. Kobieta obserwuje świat z okna salonu. Celem jej obserwacji jest przystojny sąsiad. Anna przez przypadek zostaje świadkiem makabrycznego morderstwa.

Podium zamyka serial dokumentalny o Georginie Rodriguez, argentyńskiej modelce, która prywatnie jest partnerką piłkarza Cristiano Ronaldo. Kobieta daje się poznać od zupełnie nowej strony, opowiadając również o relacji z piłkarzem.

W zestawieniu znajdziemy też inne produkcje, m.in. "The Fall', "Ozark", ale też mnóstwo nowości.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

loader
  1. "All Of Us Are Dead"
  2. "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie"
  3. "Jestem Georgina"
  4. "Archiwum 81"
  5. "Z zimnej strefy"
  6. "Toy Boy"
  7. "Jak pokochałam gangstera"
  8. "Ozark"
  9. "Feria: Najciemniejsze światło"
  10. "The Fall"

Zobacz także: Skasowany hit Netflix znów na topie. Wszystko dzięki filmowi Marvela

RadioZET.pl