Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Jeden serial bezkonkurencyjny [TOP 10]

25.01.2022 15:11
Archiwum 81
fot. Quantrell D. Colbert/Netflix

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Obecnie dominuje serial "Archiwum 81". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Co warto obejrzeć na NetflixieRanking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Archiwum 81", który porusza mrożącą krew w żyłach historią. Użytkownicy oglądają też popularne seriale. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Zobacz także: Najpopularniejsze filmy na platformach streamingowych w 2021 roku. Netflix wielkim przegranym

Popularne filmy i seriale na Netflix. To trzeba zobaczyć [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Archiwum 81", który wciąga tajemnicą i przerażającą historią. Jest to opowieść o losach archiwisty, który zostaje zatrudniony do odrestaurowania starych taśm, które zawierały tajemnicę odkrytą przez kobietę, która zaginęła. Okazało się, że badała ona niebezpieczną sektę. Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu.

Na drugim miejscu jest nowość, czyli film "W królewskim stylu". Jest to oryginalna produkcja Netflixa. Przedstawia on historię Isabelli. Dziewczyna jest właścicielką nowojorskiego salonu fryzjerskiego. Kobieta przez przypadek poznaje księcia z Lavanii, który obecnie szykuje się do ślubu. Natomiast podium zamyka kultowy serial Netflixa, czyli "Ozark". Na platformie pojawiły się nowe, wyczekiwane odcinki. Poniżej można zobaczyć ich oficjalny zwiastun.

W zestawieniu znajdziemy też inne produkcje, m.in. "The Fall' czy "Psi patrol". Z zestawienia nie znikają hity ostatnich tygodni, czyli "Wiedźmin" i "Zostań przy mnie".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Archiwum 81"
  2. "W królewskim stylu"
  3. "Ozark"
  4. "Jak pokochałam gangstera"
  5. "Monachium. W obliczu wojny"
  6. "Too hot to handle"
  7. "The Fall"
  8. "Zostań przy mnie"
  9. "Wiedźmin"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także: "Archiwum 81", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

RadioZET.pl