Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Film z gwiazdą "Plotkary" zdominował zestawienie [TOP 10]

07.03.2022 15:11

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Największym zainteresowaniem cieszy film z gwiazdą "Plotkary", czyli Leighton Meester. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Kadr z filmu Wyjazd na weekend
fot. Ivan Sardi/Netflix

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film z Leighton Meester o tytule "Wyjazd na weekend", który przedstawia losy Beth. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Zobacz także: Gwiazda "Euforii" zagra w 3. sezonie "The Umbrella Academy" Netflixa

Popularne filmy i seriale na Netflix. Film z gwiazdą "Plotkary" zdominował zestawienie [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się film "Wyjazd na weekend" z Leighton Meester, znaną przede wszystkim z serialu "Plotkara". Jest to opowieść o losach Beth, która wybiera się z koleżanką na wakacje do Chorwacji. Nagle przyjaciółka Beth znika. Ta próbuje się dowiedzieć, co się wydarzyło, ale każdy kolejny trop robi jej coraz większy mętlik w głowie. Poniżej można znaleźć zwiastun filmu.

Drugą pozycję zajmuje amerykański serial "Układanka". Opowiada on o życiu młodej kobiety, która stara się połączyć w całość elementy z tajemniczej przeszłości matki. W roli głównej występuje Toni Collette

Podium zamyka natomiast serial "Wikingowie: Walhalla". Jest to produkcja oparta na serialu "Wikingowie", jednak akcja rozgrywa się sto lat po wydarzeniach przedstawionych w oryginalnej produkcji. Widzowie poznają losy kolejnych legendarnych wikingów, którzy zrobią wszystko, by zapisać się na kartach historii.

W obecnym zestawieniu pojawiało się jeszcze więcej nowości. Między innymi polski film "Moje wspaniałe życie", który spotkał się z ciepłym odbiorem krytyków. Z zestawienia nie wypada natomiast "Kim jest Anna?" - serial, który przedstawia prawdziwą historię najsłynniejszej oszustki ze współczesnej Ameryki. Co jeszcze jest obecnie popularne na Netflixie? Podjemy szczegóły.

loader

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Wyjazd na weekend"
  2. "Układanka"
  3. "Wikingowie: Walhalla"
  4. "Futro z misia"
  5. "Kim jest Anna?"
  6. 'Walka z lodem"
  7. "Koszmarny lokator"
  8. "Psi patrol"
  9. "Venom"
  10. "Moje wspaniałe życie"

Zobacz także: Netflix udostępnia listę filmów z ukraińskim dubbingiem [TYTUŁY]

RadioZET.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET