Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Film z Ryanem Reynoldsem nie ma sobie równych [TOP 10]

Roksana Orlicka
14.03.2022 13:02

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Największym zainteresowaniem cieszy film z Ryanem Reynoldsem o tytule "Projekt Adam". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Projekt Adam
fot. Doane Gregory/Netflix

Co warto obejrzeć na NetflixieRanking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film z Ryanem Reynoldsem o tytule "Projekt Adam", który opowiada o losach podróżującego w czasie pilota. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Zobacz także: „Projekt Adam”: "Powrót do przyszłości" spotyka Kino Nowej Przygody? Zwiastun hitu Netlflixa [WIDEO]

Popularne filmy i seriale na Netflix. Film z Ryanem Reynoldsem zdominował zestawienie [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się film "Projekt Adam". To jedna z najważniejszych premier marca na platformie. Jest to opowieść o losach podróżującego w czasie pilota, który z młodszą wersją samego siebie i zmarłym ojcem usiłuje pogodzić się z przeszłością i ocalić to, co ma nadjeść.

Na drugim miejscu znalazł się serial "Formuła 1. Jazda o życie", który ujawnia kulisy ostatniego sezonu Formuły 1. W serialu ukazano kulisy pracy popularnych kierowców, ich mechaników oraz właścicieli zespołów, dla których jeżdżą. To interesująca propozycja nie tylko dla miłośników tego motoryzacyjnego sportu.

Natomiast podium zamyka serial "Układanka". Opowiada on o życiu młodej kobiety, która stara się połączyć w całość elementy z tajemniczej przeszłości matki. Produkcja zajmuje wysokie miejsce od premiery na początku marca.

W obecnym zestawieniu pojawiało się jeszcze więcej nowości. Między innymi polski film "Bo we mnie jest seks", który przedstawia losy Kaliny Jędrusik. Na popularności nie traci "Kim jest Anna?" - serial, który przedstawia prawdziwą historię najsłynniejszej oszustki ze współczesnej Ameryki. Co jeszcze jest obecnie popularne na Netflixie? Podjemy szczegóły.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

loader
  1. "Projekt Adam"
  2. "Formuła 1. Jazda o życie"
  3. "Układanka"
  4. "Wikingowie: Walhalla"
  5. "Bo we mnie jest seks"
  6. "Kim jest Anna?"
  7. "Dom w głębi lasu"
  8. "Cienie pod powiekami"
  9. "Wyjazd na weekend"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także: Wojna w Ukrainie: Disney odcina się od Rosji. Wszelkie prace zostały wstrzymane

RadioZET.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET