Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Co warto zobaczyć przed świętami? [TOP 10]

20.12.2021 12:11

Netflix ujawnia listę filmów i seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się drugi sezon serialu "Wiedźmin". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco przed świętami Bożego Narodzenia? Podajemy szczegóły.

Wiedźmin
fot. Jay Maidment/Netflix

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Na podium znalazł się nowy sezon serialu "Wiedźmin". Pojawiło się też sporo świątecznych tytułów i produkcji na dzieci. Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce?

Zobacz także: "Wiedźmin": rozmawiamy z gwiazdami serialu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

Popularne filmy i seriale na Netflix. Nowości przed świętami Bożego Narodzenia [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się nowy, wyczekiwany sezon serialu "Wiedźmin". Produkcja jest oparta na prozie Andrzeja Sapkowskiego. W nowych odcinkach widzowie jeszcze dokładniej poznają losy Geralta i pozostałych wiedźminów, a Ciri przemienia się z dziecka w odważną wojowniczkę. Serial spotyka się ze skrajnie różnymi opiniami, jednak warto poświęcić na niego czas, by przenieść się do niezwykłego świata stworzonego przez Sapkowskiego.

Na drugiej pozycji niezmiennie znajduje się ostatni sezon serialu "Dom z papieru". Hiszpański hit zyskał miano jednego z najważniejszych i najpopularniejszych oryginalnych seriali Netflixa. W ostatniej części widzowie otrzymali odpowiedzi na wszystkie pytania. Czy największy napad w historii telewizji się udał? Można się dowiedzieć tylko sprawdzając nowe epizody.

Podium zamyka luźna, świąteczna produkcja, czyli film o tytule "Kalifornijskie święta. Światła miasta". Jest to oryginalna produkcja Netflixa z 2021 roku. Komedia romantyczna przedstawia losy pewnej pary. Callie i Joseph postanawiają wyjechać do San Francisco, by wziąć ślub.

W zestawieniu znajdziemy też wiele produkcji dla dzieci - m.in. "Psi patrol" i "Gazu, psiaki, gazu". Na popularności nie traci również film "Niewybaczalne" z Sandrą Bullock. Co jeszcze cieszy się obecnie zainteresowaniem użytkowników Netflixa? Poniżej podajemy szczegóły.

loader

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Wiedźmin"
  2. "Dom z papieru"
  3. "Kalifornijskie święta. Światła miasta"
  4. "Niewybaczalne"
  5. "Dzika ekipa"
  6. "Psi patrol"
  7. "I że cię nie opuszczę"
  8. "Hotel Transylwania 3"
  9. "Nigeryjskie święta"
  10. "Gazu, pieski, gazu"

Zobacz także: Najpopularniejsze filmy i seriale 2021 roku według wyszukiwarki Google. Widzieliście wszystkie?

RadioZET.pl