Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Co warto obecnie znać? [TOP 10]

03.01.2022 13:42

Netflix ujawnia listę filmów i seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się film, który powalczy o wiele prestiżowych nagród, czyli "Nie patrz w górę" w reżyserii Adama McKaya. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Nie patrz w górę
fot. Niko Tavernise/Netflix

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Na podium znalazł się film "Nie patrz w górę" w gwiazdorskiej obsadzie. Pojawiło się też nowości serialowych. Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce?

Zobacz także: "Nie patrz w górę”: Jennifer Lawrence z mniejszymi zarobkami niż Leonardo DiCaprio

Popularne filmy i seriale na Netflix. To trzeba zobaczyć [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się film "Nie patrz w górę" w reżyserii Adama McKaya ("Sukcesja", "Big Short"). Jest to oryginalna produkcja Netflixa, która może powalczyć o szereg prestiżowych nagród. Film przedstawia losy dwójki astronautów, którzy muszą przekonać świat, że ogromna kometa może zniszczyć Ziemię i wpłynąć na los ludzi. Niestety, ich apele są ignorowane przez społeczeństwo. W filmie "Nie patrz w górę" występują: Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep czy Timothee Chalamet.

Drugie miejsce zajmują nowe odcinki serialu "Cobra Kai". W 4. sezonie Daniel i Johnny łączą siły, by stawić czoło wspólnemu wrogowi. Natomiast Kreese szuka sprzymierzeńca wśród dawnych znajomych. Natomiast podium zamyka "Wiedźmin". W grudniu 2021 roku bibliotekę Netflixa zasiliły nowe odcinki serialu o przygodach Geralta z Rivii. Widzowie poznają dalsze losy bohaterów, przybliżona zostaje też postać Ciri, a wątki ujawniają, jak wielką ma ona moc.

W zestawieniu znajdziemy też wiele nowości serialowych, m.in. "Dziewczynę z Oslo", "The Silent Sea" czy "Zostań przy mnie".

loader

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Nie patrz w górę"
  2. "Cobra Kai"
  3. "Wiedźmin"
  4. "Zostań przy mnie" 
  5. "Emily w Paryżu"
  6. "Kitz" 
  7. "Dziewczyna z Oslo" 
  8. "The Silent Sea" 
  9. "Niewybaczalne"
  10. "Dom z papieru"

Zobacz także: Netflix na styczeń 2022. Lista premier filmów i seriali na platformie [TYTUŁY]

RadioZET.pl