Zamknij
Polscy aktorzy, którzy wystąpili w zagranicznych produkcjach
  • buzek
  • zawierucha
  • dorociński
  • 10 Zobacz
fot. East News

Rola w hollywodzkim filmie to marzenie wielu aktorów. To przede wszystkim też ogromna szansa na rozwój kariery. Niektórym polskim aktorom udało się to osiągnąć. Obejrzyj galerię i sprawdź, który z polskich aktorów zagrał w zagranicznej produkcji.

Ostatnim głośnym udziałem w zagranicznej produkcji może się pochwalić Rafał Zawierucha, który wystąpił u samego Quentina Tarantino w filmie „Pewnego razu w Hollywood”. Zagrał tam Romana Polańskiego. I choć jego rola nie była ani długa, ani rozbudowana, to o jego udziale w tej produkcji mówiły wszystkie media.

Rafał Zawierucha robi karierę w Hollywood. Znamy zarobki aktora, który zagrał Polańskiego

Wiele aktorów decyduje się na przeprowadzkę, licząc na to, że obecność na miejscu pozwoli im szybciej rozwinąć zagraniczną karierę. Na ten ruch zdecydowała Iza Miko czy Weronika Rosati. I z pewnością nie żałują tej decyzji, bo obie z powodzeniem grają w amerykańskich produkcjach filmowych.

Rosati przerażona sytuacją w USA. Planuje ewakuację. "Obawiam się o swoje bezpieczeństwo"

Jednym z bardziej znanych filmów z udziałem polskiego aktora był "Salt" w reżyserii Phillipa Noyce'a. W roli głównej wystąpiła Angelina Jolie, wraz z nią w filmie zagrał Daniel Olbrychski, który wcielił się w rolę byłego rosyjskiego tajnego agenta. 

Obejrzyj galerię i zobacz, którzy polscy aktorzy wystąpili w zagranicznych produkcjach.