Zamknij

Johnny Depp prowróci do "Piratów z Karaibów"? Producent filmu ma taką nadzieję

16.05.2022 06:56
Piraci z Karaibów - Johhny Depp - kadr z filmu
fot. Ferrari Press/East News

Czy Johnny Depp powróci do serii "Piraci z Karaibów"? Jeden z producentów hitu Disneya chciałby, żeby gwiazdor wystąpił w kontynuacji zamiast Margot Robbie. 

Johnny Depp pożegnał się z rolą Jacka Sparrowa jakiś czas temu. Ale czy na pewno? Producent Jerry Bruckheimer zdradził, że nie wyklucza całkowicie udziału gwiazdora w nadchodzącej części "Piratów z Karaibów".

"Piraci z Karaibów 6": Johnny Depp ponownie w obsadzie serii?

Ostatnia część serii "Piraci z Karaibów" trafiła do kin w 2017 roku. Chociaż Depp podkreślał, że chce grać Jacka Sparrowa do samego końca, od jakiegoś czasu pojawiają się informacje, że aktora zabraknie w obsadzie, a jego miejsce zajmie Margot Robbie.

Od czasu premiery "Zemsty Salazara" minęło sporo czasu i wiele się zmieniło. Depp jest w ostatnich latach na cenzurowanym z powodu kontrowersyjnego związku z Amber Heard. Od kiedy został uznany przez sąd za sprawcę przemocy domowej, Hollywood odcina się od gwiazdora. Jednak Jerry Bruckheimer w rozmowie z "The Times" nie tylko potwierdza informacje na temat 6. części filmu, ale również nie wyklucza, że Depp powróci do serii.

Tak. Rozmawiamy z Margot Robbie. Opracowujemy dwa scenariusze "Piratów" – jeden z nią, jeden bez niej.

Na pytanie o obecność Deppa w obsadzie opowiedział, sugerując, że istnieje na to duża szansa.

Nie w tym momencie, ale przyszłość jeszcze nie została rozstrzygnięta.

Po pierwszych doniesieniach w sprawie pełnego przemocy małżeństwa z Heard, Disney miał zerwać relacje zawodowe z Deppem. Fani "Piratów z Karaibów" od kilku lat mają nadzieję, że mimo wszystko aktor powróci jako wiecznie pijany kapitan Czarnej Perły. W tej sprawie powstało kilka petycji internetowych. Rekordzistka zgromadziła 700 000 podpisów osób chcących, by Depp znowu wcielił się w Sparrowa.

"Piraci z Karaibów 6": kiedy premiera?

Na razie o nowym filmie z serii "Piraci z Karaibów" wiadomo bardzo niewiele. Od 2020 roku pojawiają się informacje o Margot Robbie, która ma zając miejsce Deppa. Istnieją też pogłoski o reboocie serii. Obecnie trudno jednak mówić cokolwiek na temat 6. części pirackiej opowieści, która jest jedną z najlepiej zarabiających marek należących do The Walt Disney Company. Fanom pozostaje więc cierpliwie czekać.

RadioZET.pl/The Times