Zamknij

TVN wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża. Wzruszające słowa na konferencji

Piotr Krajewski
22.08.2019 14:19

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. W trakcie prezentacji jesiennej ramówki stacja TVN uczciła pamięć zmarłego producenta. Prowadzący galę Marcin Prokop przekazał wyrazy wsparcia Agnieszce Woźniak-Starak i jej najbliższym. O mężu słynnej dziennikarki wspomniał również Edward Miszczak.

Piotr Woźniak Starak nie żyje TVN wspiera Agnieszkę Woźniak Starak po śmierci męża
fot. VIPHOTO/East News

TVN wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża Piotra

Stacja TVN zareagowała na śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas oficjalnej konferencji prezentującej jesienną ramówkę TVN, która odbyła się 22 sierpnia, Marcin Prokop przekazał słowa wsparcia dla Agnieszki Woźniak-Starak, żony zmarłego producenta i popularnej prezenterki.

Dziś nie ma z nami jednej gwiazdy, Agnieszki Woźniak-Starak. Agnieszko, nasze myśli są teraz z Tobą, z Twoją rodziną i bliskimi — powiedział na samym początku Marcin Prokop, który poprowadził całą konferencję.

W trakcie prezentacji jesiennej ramówki TVN głos w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka zabrał także Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji. Producent niejednokrotnie współpracował z TVN.

Serce pęka, gdy się pomyśli, co się stało na tym jeziorze — powiedział.

Marcin Prokop
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego ciało wyłowiono w czwartek

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Filmowiec zaginął w nocy z soboty na niedzielę, 18 sierpnia. Razem ze znajomą 27-letnią mieszkanką Łodzi pływał motorówką na mazurskim jeziorze Kisajno. Producent filmowy i jego towarzyszka wpadli do wody najprawdopodobniej w wyniku nieprawidłowego manewru skrętu. Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwały kilka dni. W czwartek 22 sierpnia ekipa płetwonurków wyłowiła z jeziora ciało filmowca. Tragiczną informację dotyczącą poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka podał w czwartek na Twitterze wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK