Zamknij

"Pinokio": zobacz fragment nowej wersji klasycznej bajki Disneya [WIDEO]

06.09.2022 08:49

Do sieci trafił fragment aktorskiej wersji "Pinokia" - słynnego filmu Disneya bazującego na klasycznej książce Carlo Collodiego. Jak prezentuje się nowe wcielenie chłopca z drewna?

Pinokio - kadr z filmu
fot. Disney+/materiały prasowe

"Pinokio" to kolejna klasyczna animacja Disneya, która doczekała się aktorskiej wersji. Już niedługo na platformie Disney+ odbędzie się premiera filmu z Josephem Gordonem-Levittem, Benjaminem Evanem Ainsworthem i Tomem Hanksem w rolach głównych. W sieci pojawił się fragment produkcji.

"Pinokio": fragment nowej wersji klasycznej bajki Disneya

Od kilku lat Disney powołuje do życia nowe wersje swoich słynnych filmów animowanych. Wystarczy wymienić, chociażby "Piękną i Bestię", "Króla Lwa" czy "Aladyna". W kolejce jest kilka kolejnych tytułów, między innymi "Mała Syrenka", "Lilo i Stich" czy "Dzwonnik z Notre Dame". Najnowszą aktorską wersją bajki Disneya jest "Pinokio".

Premiera nowego "Pinokia" tuż, tuż, więc twórcy postanowili zaprezentować widzom fragment jednej ze scen, w której możemy zobaczyć głównego bohatera w akcji. Scena trafiła na kanał YouTube portalu IGN.

Zdecydowano pokazać się ikoniczny moment, z którego słynie Pinokio - zarówno jego disneyowska wersja, jak i książkowy oryginał. Mowa oczywiście o nosie, który rośnie wraz z każdym wypowiedzianym kłamstwem. W scenie widzimy, że Pinokio jest zamknięty w klatce. Z opałów stara się go wyciągnąć jego przyjaciel Hipolit Świerszcz. Jak się nietrudno domyślić, w wyjściu z opresji, pomocny okaże się długi nos Pinokia.

"Pinokio": kiedy premiera nowego filmu Disneya?

Reżyserem nadchodzącego filmu jest Robert Zemeckis. W produkcji wystąpili Benjamin Evan Ainsworth jako Pinokio, Joseph Gordon-Levitt jako Hipolit Świerszcz Keegan-Michael Key w roli Lisa, Luke Evans oraz Lorraine Bracco, która wcieliła się w Mewę - zupełnie nową postać. Jako Gepetta zobaczymy Toma Hanksa. Nowy "Pinokio" trafi na platformę Disney+ już 8 września 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/IGN/YouTube