Zamknij

Pierwszy zwiastun nowego „Króla Lwa”. W obsadzie m.in. Beyonce. Kiedy premiera? [WIDEO]

Redakcja
23.11.2018 12:49
Pierwszy zwiastun nowego „Króla Lwa”. W obsadzie m.in. Beyonce. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Instagram:@prouddisnerds

„Król Lew” to bez wątpienia jedna z kultowych animacji studia Walta Disneya. Powstał właśnie remake klasycznego tytułu w nowoczesnej oprawie graficznej. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu. Znamy również datę premiery.

Ciężko o kogoś, kto nie zna jednej z najpopularniejszych na świecie bajek studia Walta Disneya, „Króla Lwa”. Film miał premierę w 1994 roku i z miejsca stał się kultową produkcją, która bawiła dzieci i wzruszała ich rodziców. Sceny i piosenki z produkcji zyskały status ponadczasowych. „Król Lew” jest jednym z symboli kinematografii lat 90.

Studio Disneya postanowiło w ostatnich latach odświeżyć swoje największe hity i zafundowało widzom ich nowe wersje, wykonane przy użyciu animacji komputerowej i żywych aktorów. Mogliśmy zobaczyć między innymi odświeżoną „Księgę Dżungli” oraz „Piękną i Bestię”. Teraz przyszedł również czas na remake „Króla Lwa”. W sieci pojawił się właśnie zwiastun produkcji, który może wzruszyć fanów klasycznej wersji przygód Simby.

ZOBACZ TAKŻE: Disney planuje reboot "Piratów z Karaibów" bez Johnnego Deppa?

Lion King
fot. Instagram:@prouddisnerds

Zwiastun „Króla Lwa”

Trailer to nic innego, jak kopia pierwszej sceny filmu, podczas której młody Simba zostaje pokazany mieszkańcom sawanny. Niemal wszystkie pokazane w zapowiedzi ujęcia to wierne kopie kadrów z oryginału przedstawione w wysokiej jakości grafice i animacji komputerowej. Pojawia się też kilka krótkich ujęć najważniejszych wydarzeń, takich jak szaleńcza pogoń w wąwozie. Trailer zapowiada, że otrzymamy klasyczną opowieść w nowej formie wizualnej, co z pewnością ucieszy fanów „Króla Lwa” z 1994 roku.

W oryginalnej wersji dźwiękowej głosu bohaterom użyczają między innymi: Beyonce jako Nala, Donald Glover w roli Simby i James Earl Jones, który 24 lata temu wcielał się w Mufasę. W polskiej wersji Mufasa również wzruszy widzów tym samym, głębokim głosem Wiktora Zborowskiego.

Premiera nowej wersji „Króla Lwa” zapowiedziana została na 19 lipca 2019 roku. Czekamy z niecierpliwością.

ZOBACZ TAKŻE: Disney tworzy własnego Netflixa

RadioZET.pl/MF