Zamknij

Pierwsza miłość. Ola Gintrowska w serialu!

Redakcja
21.02.2018 12:56

Ola Gintrowska, która kilka lat temu zasłynęła jako „syrenka z Eurowizji”, zagra w serialu „Pierwsza miłość”. W jaką postać się wcieli? Zdradzamy wszystkie szczegóły.

Ola Gintrowska
fot. Eastnews

Pierwsza miłość. Ola Gintrowska w serialu

Ola Gintrowska, siostrzenica Przemysława Gintrowskiego, zyskała sławę po udziale w krajowych eliminacjach do Eurowizji w 2016 roku. Wtedy też zaprezentowała w stroju syreny piosenkę „Missing”. Piosenka co prawda nie spodobała się zbytnio melomanom, ale za to stała się hitem internetu — oczywiście w dość negatywnym kontekście.

Ola Gintrowska jednak nie zraziła się porażką i nie zdecydowała się odejść z show-biznesu. W Stanach Zjednoczonych, gdzie na co dzień mieszka, nagrała płytę. Chętnie przyjeżdża także do Polski. Wokalistkę będzie można oglądać w serialu „Pierwsza miłość”.

Ola Gintrowska pojawi się w serialu „Pierwsza miłość” już na początku marca 2018 roku. Ula, bo takie nosi imię jej bohaterka, pojawi się Wadlewie i w okamgnieniu skradnie serce Norberta. Szybko okaże się, że dziewczyna jest siostrą Dzieciątkiewicza, która większość życia spędziła za granicą.

Zobacz także

Ola Gintrowska w serialu Pierwsza miłość

Ula w przeciwieństwie do brata będzie osobą uczciwą i sympatyczną, która rozkocha w sobie mieszkańców Wadlewa. Czy zostanie w serialu na dłużej? Czas pokaże.

Przypomnijmy, że Ola Gintrowska wzięła udział w 8. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ostatecznie zajęła ósme, ostatnie miejsce z najmniejszą w historii programu liczbą 122 punktów (ani razu nie dostała 10 punktów od żadnego z jurorów, w żadnym z odcinków nie zajęła też żadnego z trzech pierwszych miejsc).

RadioZET.pl/SI