Zamknij

Penelope Cruz kręci film z Antonio Banderasem w komedii "Official Competition" [TEASER]

23.07.2021 10:48
Penelope Cruz Antonio Banderas
fot. Martin Evans/SplashNews.com/East News

Penelope Cruz i Antonio Banderas ponownie spotykają się na ekranie. Tym razem jako reżyserka i gwiazda kina w komedii "Official Competition". Na ekranie towarzyszy im Oscar Martinez. Zobacz pierwszą zapowiedź wideo tej wyjątkowej produkcji.

Penelope Cruz i Antonio Banderas dotychczas pojawili się razem w dwóch dziełach Pedro Almodovara - nominowanym do Oscara "Bólu i blasku" (gdzie Cruz grała matkę Banderasa) oraz w pierwszej scenie komedii "Przelotni kochankowie". Teraz za spotkanie hiszpańskich gwiazd na ekranie odpowiada duet reżyserski w składzie Mariano Cohn i Gaston Duprat, twórcy filmu "Official Competition". Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź wideo tej komedii.

Penelope Cruz i Antonio Banderas w komedii "Official Competition" [TEASER]

W filmie "Official Competition" Penelope Cruz wciela się w reżyserkę Lolę Cuevas, która zostaje zatrudniona przez miliardera, który chce zostawić po sobie ślad w kulturze. By podnieść swoje znaczenie i społeczny prestiż, biznesmen zleca Loli nakręcenie filmu z gwiazdorem filmowym, Felixem Rivero (Antonio Banderas), oraz dumnym aktorem teatralnym, Ivanem Torresem (Oscar Martinez). Obaj są legendami w swoich dziedzinach, nie wiadomo tylko, czy większy jest ich talent, czy ego. A może wzajemna niechęć? Jedno jest pewne - by sprostać ekscentrycznym pomysłom Loli, będą musieli nie tylko znaleźć wspólny język, ale też zmierzyć się z tym, co zbudowali przez lata swoich karier.

The Mediapro Studio odpowiadające za produkcję filmu zaprezentowało pierwszy teaser "Official Competition". Możecie zobaczyć go poniżej:

"Official Competition" - Kiedy premiera nowego filmu z Cruz i Banderasem?

Jak już zostało wspomniane, reżyserami komedii "Official Competition" są Mariano Cohn i Gaston Duprat, którzy już wcześniej zrealizowali wspólnie obraz "Honorowy obywatel". Argentyńscy filmowcy są odpowiedzialni także za scenariusz swojego nowego dzieła. Data premiery nadchodzącego filmu z udziałem Penelope Cruz i Antonio Banderasa nie została jeszcze ujawniona.

RadioZET.pl/Collider

Zobacz także