Zamknij

Pamiętacie D.J. z serialu "Pełna chata"? Candace Cameron ma już 20-letnie dzieci, a wciąż wygląda jak nastolatka!

Marta Wilczkowska
26.06.2020 13:59
Candace Cameron w czerwonej marynarce w młodości jako D.J. w serialu "Pełna chata"
fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

D.J. z serialu "Pełna chata" nic się nie zmienia! Candace Cameron wciąż wygląda jak nastolatka! 

"Pełna chata" to kultowy serial, który w naszym kraju święcił popularność w latach 90. Widzowie pokochali trzech szalonych facetów, którzy wychowywali trzy równie zwariowane dziewczynki. To właśnie od tego serialu też rozpoczęła się wielka kariera sióstr Olsen. Ale nie tylko! Pamiętacie najstarszą córkę Danny'ego Tannera? Candace Cameron, która wcieliła się w postać D.J. sama jest już mamą, a jej dzieci mają po 20 lat! Ona jednak nic się nie zmienia i wciąż wygląda jak nastolatka, a nawet jeszcze lepiej niż w serialu!

Zobacz także:Słodka Stephanie z "Pełnej chaty" już tak nie wygląda. Wyrosła na niegrzeczną dziewczynkę

"Pełna chata": jak dziś wygląda D.J.? Candace Cameron się nie zmienia!

Gdy Candace dołączyła do obsady "Pełnej chaty" w 1987 roku, miała zaledwie 11 lat. Dorastała razem ze swoimi serialowymi siostrami na naszych oczach! Dziś zupełnie nie przypomina tamtej dziewczyny.

Zobacz także

Candace po zakończeniu zdjęć do serialu o rodzinie Tannerów nie zakończyła kariery aktorskiej. Zagrała w wielu produkcjach telewizyjnych i filmach, przede wszystkim familijnych.

Mogliście ją oglądać m.in. w takich produkcjach jak: "Święta na Alasce", czy "Za wszelką cenę", a od kilku lat ponownie w... "Pełnej chacie". A dokładnie w serialu "Pełniejsza chata", który jest kontynuacją kultowej produkcji po latach. Tym razem to D.J. jest główną bohaterką, która ma własną rodzinę, dawni bohaterowie wciąż jednak spieszą jej z pomocą w samotnym wychowywaniu trzech chłopców.

Tym samym na ekrany powrócili także: Jodie Sweetin jako Stephanie, Andrea Barber jako Kimmy, Scott Weinger jako Steve, John Stamos czyli legendarny wujek Jesse, Dave Coulier jako uwielbiany Joey i głowa rodziny - Danny, w którego postać od lat wciela się Bob Saget. Na początku czerwca na platformie Netflix pojawił się finałowy sezon "Pełniejszej chaty". Tam też możecie obejrzeć stare odcinki serialu!

A jak dziś wygląda D.J.? Nie da się ukryć, że rewelacyjnie! Sami zobaczcie.

Zobacz także: "Pełna chata": gwiazda kultowego serialu oskarżona o korupcję! Grozi jej 50 lat więzienia

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.