Zamknij
Najciekawsze premiery października 2021. Które filmy i seriale obejrzeć w tym miesiącu? [TYTUŁY, DATY]
  • Sukcesja 3 HBO GO
  • Ostatniej nocy w Soho
  • Diuna
  • 13 Zobacz
fot. Materiały prasowe

Jakie filmy i seriale (warte uwagi) zadebiutują w nadchodzącym miesiącu? Na co pójść do kina w październiku 2021? Jakie seriale powrócą z nowymi sezonami i jak prezentuje się lista nowości? Podpowiadamy, co obejrzeć w tym miesiącu, zatem zajrzyjcie do naszej galerii najciekawszych premier października 2021!

Zastanawiacie się, jakie ciekawe seriale będą miały premierę w październiku 2021 roku? Co pojawi się na platformach streamingowych jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video i Apple TV+? A może chcecie wiedzieć, jakie filmy zawitają na ekranach kin? Jeśli tak, trafiliście pod właściwy adres. W naszej galerii (którą znajdziecie powyżej) sporządziliśmy dla was przegląd absolutnie najciekawszych premier filmowo-serialowych na nadchodzący miesiąc.

Zobacz także

Październik 2021: najciekawsze premiery filmowo-serialowe [TYTUŁY, DATY]

Październik 2021 to - rzecz jasna - Halloween, zatem królować będą horrory. Jednak w nachodzącym miesiącu czekają nas także powroty popularnych seriali (zarówno Netflixa jak i HBO) oraz debiuty długo wyczekiwanych filmów (na niektóre czekaliśmy już od lat). 

W kinach zobaczymy zarówno nowe odsłony filmowych klasyków, wielkie hollywoodzkie blockbustery, jak i przedstawicieli naszego rodzimego kina. Zatem, które produkcje debiutujące w październiku 2021 uznaliśmy za najciekawsze? Zajrzyjcie do naszej galerii zamieszczonej w górnej części artykułu i przekonajcie się sami.

loader
Halloween - Jamie Lee Curtis - kadr z horroru
Rozwiąż quiz

Halloween 2021: jak dobrze znasz horrory dziejące się podczas Święta Duchów? [QUIZ]

Halloween - Jamie Lee Curtis - kadr z horroru

Ile lat miał Michael Myers z "Halloween", kiedy zamordował swoją starszą siostrę Judith?