Zamknij

Paulina Gałązka: kim jest gwiazda filmu "Dziewczyny z Dubaju"?

28.09.2021 13:40

Paulina Gałązka to aktorka młodego pokolenia, która otrzymała jedną z głównych ról w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Przybliżamy sylwetkę aktorki i sprawdzamy, gdzie jeszcze wystąpiła.

Paulina Gałązka
fot. Paweł Wodzynski/East News

Paulina Gałązka: kim jest gwiazda filmu "Dziewczyny z Dubaju". Młoda aktorka otrzymała jedną z głównych ról w filmie Marii Sadowskiej. Przybliżamy jej sylwetkę. Ile ma lat, gdzie jeszcze wystąpiła i jaką szkołę ukończyła? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Czerwona nota": Netflix pokazał fragment swojego najdroższego filmu w historii [WIDEO]

Paulina Gałązka: kim jest gwiazda filmu "Dziewczyny z Dubaju"? [SYLWETKA]

Paulina Gałązka jest jedną z gwiazd serialu "Dziewczyny z Dubaju". Aktorka urodziła się 21 sierpnia 1989 roku w Warszawie. W 2013 roku ukończyła studia na PWSFTviT w Łodzi na wydziale aktorskim. W telewizji zadebiutowała w popularnym serialu 'Pierwsza miłość". Od 2013 roku występuje też w Teatrze Ateneum w Warszawie. Niedługo Gałązkę będzie można zobaczyć w filmie "Dziewczyny z Dubaju", gdzie wcieli się w Emi, ambitną dziewczynę, która organizuje wyjazdy i jest seks-menadżerką.

Paulina Gałązka, mimo młodego wieku, wystąpiła w wielu produkcjach, między innymi "Klangorze", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" czy "Córki dancingu".

"Dziewczyny z Dubaju": kiedy film trafi do kin? [DATA PREMIERY]

Film "Dziewczyny z Dubaju" trafi do kin 26 listopada 2021 roku.

Zobacz także: "Rycerze Zodiaku": Tomasz Bagiński stworzy film z hollywoodzką obsadą na bazie kultowej kreskówki

loader

RadioZET.pl