Zamknij

„Paryż Pani Harris”, czyli „Emily w Paryżu” po 60-ce. W obsadzie jest nawet Lucas Bravo [WIDEO]

Michał Kaczoń
04.10.2022 14:31

„Paryż Pani Harris” to nowa propozycja dla fanów romansów i komedii romantycznych. Opowieść o pewnej owdowiałej sprzątaczce, która „rzuca wszystko” i wyjeżdża do Paryża, by zaznać jeszcze trochę młodości. Na film zaprasza Radio ZET.

Paryż pani Harris - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

„Paryż Pani Harris” to nowa komedia romantyczna, bazująca na słynnej powieści autorstwa Paula Gallico z 1956 roku. W 1992 powstała już pierwsza adaptacja, z udziałem Angeli Lansbury, najlepiej znanej widzom jako słynna Jessica Fletcher z popularnego serialu „Napisała Morderstwo”. 

„Mrs. Harris goes to Paris” to opowieść o pewnej brytyjskiej sprzątaczce, która po śmierci męża postanawia „rzucić wszystko i wyjechać” do Paryża, by tam zaznać uroków francuskiej stolicy i znaleźć wymarzoną zieloną suknię od Diora. Film jest urokliwym komedio-dramatem, pokazującym, że życie nie kończy się po sześćdziesiątce.

Zwiastun paryskiej komedii przypomina wręcz nieco perypetie „Emily w Paryżu". Uczucie to jest spotęgowane udziałem Lucasa Bravo, aktora, który zasłynął rolą Gabriela w hicie Netflixa.

„Paryż pani Harris” – zwiastun i materiał zza kulis

Wspomniany materiał promocyjny prezentuje się następująco:

W ramach promocji obrazu w internecie znajdziemy też materiał zza kulis obrazu. Czego dowiadujemy się z rozmów z obsadą na planie filmu? Przekonajcie się sami, oglądając urokliwe wideo:

„Paryż pani Harris” – twórcy i obsada

Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Anthony Fabian, twórca takich filmów jak „Skóra” czy „więcej niż słowa”. Drugą autorką scenariusza jest natomiast Carroll Cartwight. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Lesley Manville, Lambert Wilson, Isabelle Huppert, Lucas Bravo, Alba Baptista, Jason Isaacs czy Rose Williams.

loader

„Paryż pani Harris” – kiedy premiera?

Polska premiera filmu przewidziana jest już na piątek 7 października.

Czytaj także: „Wyzwolenie”: film z Willem Smithem trafi na Apple TV+. Czy będzie nominowany do Oscara? [WIDEO] 

RadioZET.pl/Filmweb/YouTube/informacje prasowe UIP 

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET