Zamknij

Justin Timberlake w nowej roli. Zobacz zwiastun filmu Apple TV+ "Palmer"

18.12.2020 14:19

Justin Timberlake wraca do świata filmu. Zobacz zwiastun dramatu "Palmer", w którym piosenkarz gra główną rolę. Kiedy premiera?

Justin Timberlake
fot. Isabel Infantes/Press Association/East News

Justin Timberlake wraca na mały ekran. Piosenkarz, który wystąpił już w wielu produkcjach filmowych – z czego najważniejszym osiągnięciem jest znakomita rola w filmie "Social Network" Davida Finchera – wystąpi w głównej roli w dramacie "Palmer".

"Palmer" to opowieść o młodym mężczyźnie, który po 10 latach wraca do rodzinnego domu, po pobycie w więzieniu. Bohater musi nauczyć się nie tylko żyć na nowo w "nowych-starych" warunkach. Pewnego dnia dowiaduje się, że syn sąsiadów został opuszczony przez swoją matkę. Mężczyzna postanawia się zająć się dzieckiem i traktować go jak syna, którego nigdy nie miał. Czy jednak dogada się z młodym chłopakiem, który tak bardzo różni się od niego samego? Szykuje się ciekawe starcie charakterów.

"Palmer" – zwiastun

"Palmer" – obsada i ekipa

Za sterami filmu stoi reżyser i aktor Fischer Stevens. Za scenariusz odpowiada Cheryl Guerriero. Na ekranie zobaczymy zaś, oprócz Justina Timberlake'a, także: Juno Temple, June Squibb, czy młodego Rydera Allena.

loader

"Palmer" – kiedy premiera?

Premiera filmu na platformie streamingowej Apple TV+ będzie miała miejsce 21 stycznia.

Czytaj także: Filmy świąteczne na Netflixie. Co można obejrzeć na platformie przed Bożym Narodzeniem? [LISTA]