Netflix kupił prawa do nowego filmu z Emily Blunt. Kiedy premiera?

23.05.2022 13:40

Film "Pain Hustlers" z Emily Blunt w roli głównej trafi na Netflix. Platforma przejęła prawa do produkcji w reżyserii Davida Yatesa. Kiedy premiera?

Miłość po sąsiedzku - Emily Blunt - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2022, doszło do sprzedania praw do filmu "Pain Hustlers" platformie Netflix. Produkcję z Emily Blunt w roli głównej wyreżyseruje David Yates.

"Pain Hustlers" z Emily Blunt trafi na Netflix

Jak co roku podczas Festiwalu Filmowego w Cannes odbywają się targi filmowe, na których zapadają decyzje dotyczące przyszłości wielu powstających produkcji. Wśród filmów wystawionych na sprzedaż znalazł się "Pain Hustlers", w którym wystąpi Emily Blunt.

Jak podaje Deadline, prawda do produkcji kupiła platforma Netflix. Szefowie serwisu streamingowego zapłacili za nie ponad 50 milionów dolarów. Za reżyserię "Pain Hustlers" odpowie David Yates znany z serii "Fantastyczne zwierzęta" i "Harry Potter". Scenariuszem zajmie się Wells Tower, a producentami zostali Lawrence Grey z Grey Matter Productions oraz Yates i Yvonne Walcott z Yates’ Wychwood Pictures. Producentami wykonawczymi i koproducentami będą natomiast Lewis Taylor, Ben Everard, Cyrus Mojibi, Patrick Wade, Lawrence Kao i Lloyd Everard.

Film ma przypominać takie hity, jak "Big Short", "American Hustle" i "Wilk z Wall Street". Fabuła skupia się na bohaterce imieniem Liza Drake (Blunt) - samotnej matce porzuconej w liceum, marzącej o lepszym życiu dla siebie i swojej małej córki, która dostaje pracę w upadającym przedsiębiorstwie farmaceutycznym w centrum handlowym na Florydzie. Urok, odwaga i ferwor Lizy sprawiają, że firma zaczyna się rozwijać i wkrótce znajduje się w centrum przestępczego spisku o śmiercionośnych konsekwencjach.

"Pain Hustlers": Kiedy premiera filmu z Emily Blunt na Netflix?

Na razie "Pain Hustler" jest na bardzo wczesnym etapie produkcji. Fani gwiazdy "Cichego miejsca" muszą się więc uzbroić w cierpliwość. Nadchodzący film będzie kolejnym tytułem w ofercie Netflix na kinowym poziomie, przy którym pracują wielkie gwiazdy Hollywood. Na razie nie wiadomo, kiedy "Pain Hustler" trafi do bazy serwisu.

loader

RadioZET.pl/Deadline