Zamknij

„Paddington 3“ ma nowy tytuł i reżysera. Kiedy premiera filmu o sympatycznym misiu? [WIDEO]

Michał Kaczoń
15.06.2022 13:47
Paddington - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Monolith Films

„Paddington 3“ otrzymał właśnie nowy tytuł. Poznaliśmy też nazwisko reżysera najnowszej odsłony przygód słynnego brytyjskiego niedźwiadka. Kiedy premiera nowej odsłony kasowego cyklu?

„Paddington 3” z nowym tytułem, zapowiadającym międzynarodową przygodą. Jak podaje portal Deadline, 3. odsłona dochodowej serii dla najmłodszych nazywać się będzie „Paddington in Peru”. Na razie dokładne szczegóły fabularne nie są znane, ale z tytułu wiadomo już, że nasz dzielny bohater wyruszy w podróż do Peru. Czy w celu znalezienia członków swojej rodziny, jak sugeruje materiał na stronie Antyradio.pl? Istnieje taka ewentualność.

„Paddington 3” – znamy tytuł i reżysera filmu

Nowa odsłona cyklu, bazującego na serii bestsellerowych powieści autorstwa Michaela Bonda, zostanie wyreżyserowana przez Dougala Wilsona, autora reklam i teledysków, dla którego będzie to debiut w roli autora filmu pełnometrażowego. Wilson zastąpił na stołku reżyserskim Paula Kinga, twórcę dwóch poprzednich części cyklu. King zajęty jest bowiem pracami nad filmem „Wonka” z udziałem Timotheego Chalameta.

„Paddington in Peru” – kiedy premiera?

Na razie nieznana jest data premiery nowego filmu. Można jednak śmiało zakładać, że nastąpi ona najwcześniej w połowie 2023 roku. Jak jednak będzie w rzeczywistości, jedynie czas pokaże.

Czytaj także: "Strażnicy Galaktyki 3": gwiazdor "Bajecznie bogatych Azjatów" dołączył do obsady filmu Marvela

RadioZET.pl/Antyradio.pl/Deadline

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+