Zamknij
Sceny seksu w filmach Netflix
  • nowość
  • duck butter
  • 365 dni
  • 15 Zobacz
fot. "365 dni"/materiały prasowe Next Film

Sceny seksu w filmach można lubić lub nie, ale na pewno wielu widzów nie ma ochoty ich oglądać, kiedy obok siedzi ojciec, babcia czy córka. By pomóc Wam tego uniknąć, przygotowaliśmy listę 15 tytułów dostępnych na Netflix, które lepiej omijać podczas rodzinnych seansów.

Sceny seksu na Netflix to codzienność. Pojawiają się dziś w niemal każdym filmie (nie tylko na tej platformie). Istnieją jednak takie pozycje, w których erotyka pełni bardzo znaczące miejsce. Nie zawsze są to filmy erotyczne sensu stricto. Zdarza się, że bardzo dosłowne ujęcia zbliżeń między bohaterami pojawiają się w filmach akcji, komediach, mrocznych thrillerach czy horrorach. Niektórzy widzowie je lubią, inni ignorują, jeszcze inni przewijają... ale z pewnością nikt nie jest zadowolony, kiedy na ostre sceny seksu w filmach trafia, oglądając Netflixa z rodziną. By pomóc Wam uniknąć zażenowania, przygotowaliśmy listę 15 filmów, których lepiej unikać podczas rodzinnych seansów.

Ostre sceny seksu na Netflix. 15 filmów, których lepiej nie oglądać z rodziną

Przełom wiosny i lata to czas wielu długich weekendów i rodzinnych świąt. Dzień Matki, Dziecka czy Ojca to wspaniałe okazje, by wraz z rodziną zasiąść przed telewizorem i obejrzeć wspólnie film. Rozpoczynając seans, nie zawsze wiemy jednak, w co się pakujemy (szczególnie, jeśli korzystamy z nowej funkcji Netflixa "Odtwórz losowo"). Dlatego, zanim rozsiądziecie się na kanapie, by obejrzeć z dziećmi "Białą jak śnieg" na motywach "Królewny Śnieżki" albo spędzić miło czas z rodzicami przy filmie "Polar" z Madsem Mikkelsenem - koniecznie przejrzyjcie naszą galerię!

RadioZET.pl

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.