Zamknij

Oscary 2022: galę wręczenia nagród poprowadzą... Muppety?

14.01.2022 11:20
THE MUPPET SHOW - Kermit Żaba - kadr z programu
fot. ABC/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Oscary 2022 tuż, tuż. Przedstawiciele Akademii Filmowej zapytali internautów o wymarzonych prowadzących. Wśród odpowiedzie wielokrotnie pojawiły się Muppety.

Kto poprowadzi galę wręczenia Oscarów 2022? Wielu fanów Muppetów ma nadzieję, że honory w tym roku będą pełnić kukiełki Jima Hensona.

Oscary 2022: Muppety jako prowadzący? 

Gala wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej to prawdziwe święto kina. Co roku kinomani śledzą walkę nominowanych produkcji o Oscary - jedne z najbardziej prestiżowych odznaczeń filmowych.

Pandemia koronawirusa zaburzyła tradycje gali wręczenia Oscarów, ale wszystko wskazuje na to, że w roku 2022 przynajmniej częściowo wydarzenie wróci do dawnej formy. Prawdopodobnie z tego powodu na Twitterze Akademii Filmowej padło pytanie w stronę miłośników kina o wymarzonego gospodarza gali.

Hipotetycznie, gdybyśmy zapytali, kto powinien być gospodarzem Oscarów - a jest to czysto hipotetyczne pytanie, kto to by hipotetycznie był?

W humorystycznej formie pytania można spodziewać się, że organizatorzy Oscarów 2022 sugerują, że w tym roku powrócą gospodarze, których zabrakło rok wcześniej. Trudno powiedzieć, czy spodziewali się, że wielu internautów wybierze... Muppety.

Proste. Muppety

MUPPETY, DO CHOLERY.

Odpowiedzią na to pytanie są Muppety, i nigdy nie przestaną być.

Akademio, dosłownie w każdej chwili możecie poprosić Muppety o organizację tegorocznych Oscarów. Nic was nie powstrzymuje. Wszystkim by się to spodobało. Ludzie są nieszczęśliwi. Na co czekacie?

Muppety powinny poprowadzić Oscary...

Hej Akademio, to pytanie dosłownie sprawiło, że "Muppety" zaczęły trendować na Twitterze. Jeśli to nie mówi wiele o tym, jak bardzo ludzie chcą, aby Muppety prowadziły Oscary, to nie wiem, co to mówi.

Muppety zyskują popularność na Twitterze tylko dlatego, że wszyscy chcą, aby były gospodarzami Oscarów. Powiedzcie Akademii, że dosłownie nie ma lepszego wyboru do prowadzenia gali niż Kermit i jego ekipa!

Disney, macie Muppety. Pozwólcie im być gospodarzami.

Właściwie to bardzo bym się cieszyła, gdyby Kermit był gospodarzem, a gang Muppetów złożył muzyczny hołd wszystkim byłym i obecnym zdobywcom Oscara.

Gdyby Muppety były gospodarzami Oscarów, szczerze obejrzałbym więcej filmów. Electric Mayhem jest gotowy do zagrania dla kilku aktorów poza sceną. Scooter powinien pokazywać backstage. PROSZĘ.

Jak widać poparcie dla Muppetów w roli prowadzących Oscary 2022 jest bardzo duże. Nic dziwnego, w końcu kultowe kukiełki Hensona spełniają wszelkie kryteria idealnego gospodarza - mają charyzmę, są zabawne, umieją śpiewać piosenki i wchodzić w interakcję z gośćmi.

Poza tym nie tylko od lat obracają się w towarzystwie największych gwiazd kina, muzyki i sportu, ale również same kilkukrotnie grały w pełnometrażowych produkcjach. Fani w tweetach zwracali uwagę na ważny aspekt całej sytuacji. Zarówno sieć ABC, w której transmitowana jest ceremonia rozdania Oscarów, jak i sama marka Muppetów są własnością Disneya, co jeszcze bardziej ułatwia ewentualną współpracę.

Oscary 2022: kiedy odbędzie się gala wręczenia nagród?

94. rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej odbędzie się 27 marca 2022 roku. Obecnie nie wiadomo jeszcze, gdzie ceremonia wręczenia Oscarów 2022 będzie miała miejsce. Na pełną listę nominowanych do nagród filmów będziemy musieli poczekać do 8 lutego 2022 roku.

RadioZET.pl/Twitter