Zamknij

Oscary 2022: Rachel Zegler zaskoczona, że jednak mogła pojawić się na oscarowej gali [WIDEO]

Michał Kaczoń
29.03.2022 14:59

Rachel Zegler dopięła swego. Krótka wiadomość na prywatnym profilu aktorki w mediach społecznościowych wywołała burzę w internecie. Tak żywa reakcja fanów doprowadziła do tego, że Zegler dostała zaproszenie na galę rozdania Oscarów. I to w roli jednej z prezenterek. Co o szalonym tygodniu i zaskakującym zrządzeniu losu myśli Rachel Zegler? Sprawdziliśmy.

Rachel Zegler i Jacob Elordi na Oscarach 2022
fot. Rob Latour/Shutterstock/Rex Features/East News

Oscary 2022 już za nami. W nocy z 27 na 28 marca w Dolby Theatre w Los Angeles przyznano złote statuetki dla najlepszych filmów roku. Jedną z prezenterek była Rachel Zegler, gwiazda „West Side Story”, która w ostatniej chwili dostała zaproszenie na galę od Akademii.

Oscary 2022: Rachel Zegler jednak pojawiła się na Oscarach

Niedawno informowaliśmy, że jedna z głównych gwiazd „West Side Story” Stevena Spielberga, nie otrzymała zaproszenia na oscarową galę. Sprawa wyszła na jaw, gdy aktorka skomentowała jeden ze swoich postów na Instagramie, mówiąc wprost, że nie otrzymała zaproszenia na imprezę. Reakcja internautów była natychmiastowa. Tak szybka zresztą, że Amerykańska Akademia Filmowa od razu postanowiła naprawić błąd i niemal natychmiast zaprosiła Zegler nie tylko na galę, ale i poprosiła o zaprezentowanie jednego z nagród. Teraz Zegler mówi, jak czuje się po tym, jak w tydzień jedna wiadomość zmieniła jej życie.

Oscary 2022: Rachel Zegler o możliwości wystąpienia na gali 

Niedługo przed swoim wystąpieniem na scenie, Zegler udzieliła krótkiego wywiadu dziennikarzom Entertainment Tonight. Powiedziała w nim:

„Ludzie byli naprawdę zdenerwowani, czego się zupełnie nie spodziewałam. Jest wspaniale móc tu teraz być. Jestem niezwykle wdzięczna Akademii, że poprosili mnie o zaprezentowanie jednej z kategorii oraz wszystkim na planie „Królewny Śnieżki”, którzy pozwolili mi po prostu wsiąść do samolotu”.

W dalszej części rozmowy aktorka przyznała, że nie do końca wie, jak doszło do tego, że została zaproszona na galę.

„Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Po prostu pozwoliłam losowi zarządzić co będzie dalej. Byłam tak bardzo przytłoczona całą reakcją, która otrzymałam. Skomentowałam po prostu wpis na własnym Instagramie, nie spodziewałam się, że trafi to do portali informacyjnych następnego dnia. Zwłaszcza, że to było tylko stwierdzenie faktu. Jednak jestem niezwykle szczęśliwa i wdzięczna (że mogę tu być)” – zdradziła aktorka na czerwonym dywanie.

Aktorka prezentowała nagrodę za najlepsze efekty specjalne wraz z gwiazdą hitu HBOEuforia” oraz thrillera erotycznego Amazon Prime VideoGłęboka woda”, Jacobem Elordim. Ze sceny powiedziała: 

„Nigdy nie przypuszczałam, że tu będę. Tak było nawet sześć dni temu. Marzenia się jednak spełniają. Jak widać całkiem szybko”.
loader

Czytaj także: Filmy Marvela: w 2022 roku zobaczymy "tylko" sześć produkcji MCU

RadioZET.pl/IndieWire/Youtube: Entertainment Tonight

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET