Zamknij

Oscary 2022: Jada Pinkett Smith przerywa milczenie po oscarowym incydencie z udziałem męża

Michał Kaczoń
30.03.2022 10:17

Jada Pinkett Smith przerywa milczenie. Żona Willa Smitha opublikowała pierwszy post w mediach społecznościowych od czasu incydentu podczas tegorocznego rozdania Oscarów. Co napisała aktorka?

Will Smith i Jada Pinkett Smith na Oscarac
fot. Chelsea Lauren/Shutterstock/Rex Features/East News

Oscary 2022 już za nami, ale nie milkną echa wydarzenia, które przyćmiło całą galę – Will Smith spoliczkował prezentującego Chrisa Rocka za żart o jego żonie. Od tego czasu Smith nie tylko zdążył zdobyć Oscara dla najlepszego aktora, ale i oficjalnie przeprosić Rocka za swoje zachowanie. Na dodatek Akademia rozpoczęła śledztwo w sprawie feralnego wydarzenia.

Oscary 2022: Jada Pinkett-Smith komentuje incydent na gali

Teraz głos zabiera Jada Pinkett-Smith. W dość enigmatycznym poście na swoim profilu na Instagramie, opublikowanym we wtorek 29 marca wieczorem, napisała:

„To jest pora na uzdrowienie i po to tu jestem"

Jak zauważają zagraniczni komentatorzy: wpis jest dość ogólnikowy i enigmatyczny, i może odnosić się do wielu rzeczy. Tymi słowami aktorka ani nie przyklaskuje, ani nie potępia bowiem zachowania męża. Mówi jedynie, że nadszedł czas na uzdrowienie, co może odnosić się do radzenia sobie z konsekwencjami swoich czynów i procesem naprawy błędów, w którym aktorka wspiera męża.

loader

"King Richard: Zwycięska rodzina" – gdzie obejrzeć nagrodzony film?

Will Smith dostał statuetkę za rolę Richarda Williamsa w filmie "King Richard: Zwycięska rodzina". Produkcja jest dostępna w ramach abonamentu na platformie streamingowej HBO Max, a także w serwisach z płatnym dostępem do poszczególnych tytułów. M.in.: Chili, Player.pl czy Canal+ Online.

Czytaj także: Jerzy Stuhr zagra we włoskim filmie. W kogo się wcieli?

RadioZET.pl/TVN24.pl/Reuters/Instagram

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET