Zamknij

„Orphan: First Kill“ z pierwszym zwiastunem. Prequel kultowej „Sieroty“ zmrozi wam krew [WIDEO]

Michał Kaczoń
14.07.2022 14:55

„Orphan: First Kill” z pierwszym zwiastunem. Prequel horroru „Sierota” doczekał się pierwszego oficjalnego materiału promocyjnego. Co już wiemy o fabule? Kiedy premiera?

Sierota -  kadr z filmu
fot. materiały prasowe Warner Bros. Polska

„Orphan: First Kill” to nowa część serii „Sierota”. Film w reżyserii Williama Brenta Bella, najlepiej znanego z dwóch części horroru „The Boy” jest wstępem do filmu Jaume Colleta-Serry z 2009 roku. W tamtej produkcji poznaliśmy Esther, małą dzewczynkę, która skrywała wielki sekret. Teraz, dzięki prequelowi poznamy początki losów bohaterki z piekła rodem. Patrząc po opublikowanym niedawno zwiastunie, film opowie historię podobną do oryginału, umiejscowiając ją jednak w innym momencie czasu. Oznacz to jednak, że wszyscy, którym podobał się pomysł „Sieroty”, powinni być zadowoleni z nowej części.

„Orphan: First Kill” – zwiastun horroru 

Zwiastun filmu prezentuje się następująco:

„Orphan: First Kill” – twórcy i obsada

Scenariusz do filmu powstał w głowie Davida Coggeshalla, znanego z serialu „Krzyk” i nowej części serii „Predator” – „Prey”. Reżyserem jest zaś Willam Brent Bell („The Boy”, „Stay Alive”). W roli głównej powróci Isabelle Fuhrman, a na ekranie towarzyszyć jej będą tacy aktorzy i aktorki jak: Julia Stiles, Matthew Finlan, Stephanie Sy, Rossif Sutherland czy Hiro Kaganawa.

loader

„Orphan: First Kill” – kiedy premiera?

Film zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych – w wybranych kinach i na platformie streamingowej Paramount+ już 19 sierpnia. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie film zadebiutuje w Polsce.

Czytaj także: Kevin Bacon w zapowiedzi horroru LGBT "They/Them". Kiedy premiera? [WIDEO]

RadioZET.pl/JoBlo.com/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.