Zamknij

Olga Kurylenko ma koronawirusa. Dziewczyna Bonda zdradziła, jak się czuje

Roksana Orlicka
16.03.2020 11:00

Olga Kurylenko, znana jako "dziewczyna Bonda", ma koronawirusa. Okazuje się, że koronawirus sparaliżował branżę filmową i mowa nie tylko o przerwanych pracach na planach filmowych. Coraz więcej znanych osób nakłania swoich fanów do tego, żeby zostali w domu i uważali na siebie. 

Olga Kurylenko ma koronawirusa
fot. Adria Salido Zarco/SIPA/East News

Olga Kurylenko poinformowała swoich fanów, że jest chora, a jej test na obecność koronawirusa wyszedł pozytywnie. Gwiazda filmu "Quantum of Solace" zdradziła, jak się czuje. 

Zobacz także: Tom Hanks zarażony koronawirusem. Aktor zdradził, w jakim jest stanie [FOTO]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Olga Kurylenko, gwiazda Bonda, ma koronariwusa

Olga Kurylenko to ukraińska aktorka i modelka, która od wielu lat mieszka we Francji. Wystąpiła w wielu popularnych francuskich produkcjach, jednak największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w filmie o przygodach Jamesa Bonda, czyli "Quantum of Solace". Kurylenko ujawniła na Instagramie, że źle się czuje, a wynik testu na obecność koronawirusa jest pozytywny. 

Aktorka wyznała, że jest w domu od prawie tygodnia. Przebieg jej choroby jest łagodny.

Gorączka i zmęczenie to moje główne objawy. Dbajcie o siebie i traktujcie to poważnie - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Przypominamy, że Olga Kurylenko jest kolejną gwiazdą, która zmaga się z koronawirusem. Wcześniej obecność choroby potwierdził Tom Hanks. Co więcej, z powodu pandemii przełożono premierę najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda, czyli "Nie czas umierać".

 

Zobacz także: HBO: co nowego można obejrzeć? Lista filmów i seriali [MARZEC]

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Onet.pl/RO