Zamknij

„Ojciec Panny Młodej“: powstał latynoski remake z Andym Garcią i Glorią Estefan [WIDEO]

10.05.2022 14:51
Ojciec Panny Młodej - kadr z filmu
fot. materiały prasowe HBO Max

„Ojciec Panny Młodej“ w wersji latino. HBO Max przygotowało nową wersję słynnej komedii, która w 1991 roku doczekała się remake’u ze Stevem Martinem. Tym razem w nadopiekuńczego ojca wcieli się Andy Garcia. Co jeszcze wiemy o nowej wersji filmu?

„Ojciec Panny Młodej” (org. „Father of the Bride”) to nowa wersja historii, którą świat ujrzał po raz pierwszy w 1950 roku, gdy w główne role wcielali się Elizabeth Taylor i Spencer Tracy. Jedną z najsłynniejszych wersji jest jednak ta z 1991, w której występiwał Steve Martin i Diane Keaton.

„Ojciec Panny Młodej” to adaptacja powieści Edwarad Streetera z 1949 roku, będąca zabawną komedią o mężczyźnie, który nie potrafi pogodzić się ze ślubem swojej córki, wierząc, że ta nie jest jeszcze wystarczająco dorosła, aby podjąć taki krok. Film charakteryzuje się ogromną dozą humoru i przygląda się różnym stereotypom, związanym z obrządkiem zaślubin. Nowa wersja otrzymała „latynoski twist”, przedstawiając sytuację z perspektywy latynoskiej rodziny. Czy będzie równie zabawnie co poprzednio? Przekonajcie się sami.

„Ojciec Panny Młodej” 2022 – zwiastun

Najnowsza wersja słynnej historii reklamowana jest następującym zwiastunem:

„Ojciec Panny Młodej” 2022 – twórcy i obsada

Reżyserem nowej wersji jest Gaz Alazraki, a film powstał na bazie scenariusza autorstwa Matta Lopeza. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Andy Garcia, Gloria Estefan, Adria Arjona, Diego Boneta, Isabella Merced i Chloe Fineman. 

„Ojciec Panny Młodej” 2022 – kiedy premiera?

Amerykańska premiera filmu przewidziana jest na 16 czerwca na platformie streamingowej HBO Max. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tego dnia film zawita także w ofercie polskiej wersji serwisu.

Czytaj także: „The Lost Girls”: historia Piotrusia Pana z perspektywy dziewczyn, które wziął do Nibylandii [WIDEO]

RadioZET.pl/People.com/YouTube