Zamknij

Oglądanie Netflixa i jedzenie pizzy w ramach pracy? Tłumaczymy, jak zarobić na "Netflix and chill"

04.02.2021 16:39

"Netflix and chill" jako praca zarobkowa? Pojawił się konkurs, dzięki któremu możecie się wzbogacić poprzez oglądanie Netflixa i wcinanie pizzy. Jak to zrobić? Tłumaczymy.

Oglądanie Netflixa i jedzenie pizzy w ramach pracy? Tłumaczymy, jak zarobić na "Netflix and chill"
fot. Shutterstock.com

"Netflix and chill" to popularne określenie odnoszące się do oglądania filmów i seriali z pysznymi przekąskami pod ręką. Teraz zwykła przyjemność może przerodzić się w nieźle płatną pracę. Szczegóły poniżej.

"Netflix and chill" - jak zarobić oglądając Netflixa?

Na łamach serwisu Wakacyjnipiraci.pl ukazała się obiecująca informacja. Portal BonusFinder ogłosił konkurs, dzięki któremu wasze hobby może przerodzić się w pracę. Mianowicie - amerykańska firma poszukuje bing watcherów, czyli osób kompulsywnie oglądających seriale. Zadanie polega na zrecenzowaniu przynajmniej trzech seriali z zaprezentowanej listy, przy jednoczesnym wcinaniu pizzy. Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe? Nic bardziej mylnego!

Co zrobić, by zarobić na oglądaniu Netflixa? Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie, ochotnicy muszą mieć ukończone 21 lat i zarejestrować się na stronie w terminie do 12 lutego 2021 roku. Następnie należy w możliwie jak najbardziej kreatywny sposób wyjaśnić, dlaczego to właśnie wy jesteście idealnymi kandydatami do tej fuchy.

Na czym dokładnie polegałaby ta praca? Należy wybrać jeden z wymienionych poniżej seriali, ocenić je pod względem aktorstwa i zadowolenia z poszczególnych odcinków, nie zapominając przy tym o odpowiednich wzmiankach dotyczących spożywanej pizzy (wygląd, smak, jakość w stosunku do ceny itp). Seriale, które moglibyście zrecenzować to:

Zwycięzcy konkursu otrzymają stosowną informację do 15 lutego 2021 roku. Jako profesjonalny binge-watcher możecie zarobić 500 dolarów. Firma pokrywa również koszty jedzenia oraz zapewnia darmowy dostęp do konta Netflix. Słowem: praca marzeń!

loader

RadioZET.pl/ Wakacyjnipiraci.pl