Zamknij
Heath Ledger
  • Sky McCole Bartusiak
  • Marilyn Monroe
  • Brittany Murphy
  • 9 Zobacz
fot. Face to face/REPORTER/East News

Byli uwielbiani przez tłumy, jednak sława zniszczyła ich życie. Wielu aktorów odeszło przedwcześnie ze względu na to, że problemy popchnęły ich w nałóg. Te wspaniałe gwiazdy zginęły przez narkotyki.

Aktorzy i aktorki żyją pod ogromną presją. Często bywa tak, że niektórzy nie potrafią sobie poradzić z ogromem sławy i szukają ukojenia w używkach. Narkotyki odebrały nam wiele talentów. Poniżej przybliżamy ich sylwetki.

Zobacz także: 7 aktorów, którzy poświęcili się dla roli. Niektóre historie są niewiarygodne

Odeszli tragicznie, gdy byli u progu sławy. Te gwiazdy przedawkowały narkotyki

Narkotyki zawsze były obecne w Hollywood. Wielu aktorów zaczęło korzystać z używek w momencie osiągnięcia dużych sukcesów. Jedni cierpieli na oczach całego świata, drudzy nie pokazywali swoich prawdziwych emocji. Ich rozterki śledził cały świat i miliony fanów oraz widzów. Świat filmu stracił wielu wspaniałych aktorów i świetnych aktorek. 

W wyniki przedawkowania odszedł m.in. Heath Ledger, gdy cały świat mówił o jego wspaniałej roli Jokera w filmie "Mroczny rycerz". Wiele mówiło się wtedy o jego problemach - aktor nie sypiał najlepiej, miał obniżone samopoczucie, a rola psychopatycznego bohatera nie pomogła mu w ułożeniu swoich problemów. Jego śmierć wstrząsnęła światem.

Podobne emocje towarzyszyły także śmierci Brittany Murphy, aktorka była u progu sławy, podziwiał ją cały świat. Co więcej, rok później zmarł jej mąż. W ostatnich latach pożegnaliśmy też Philipa Seymoura Hoffmana oraz Whitney Houston. Kto jeszcze odszedł zbyt wcześnie? Zdradzamy w naszej galerii.

Zobacz także: Aktorzy, którzy nigdy nie dostali Oscara. Kto czeka na statuetkę?

loader

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl