Zamknij

„Aladyn”: Will Smith jako dżinn w nowym filmie Disneya [ZWIASTUN]

Redakcja
11.02.2019 10:27

Przed nami kolejny film Disneya będący nową wersją kultowej animacji „Aladyn”. Na ekranie zobaczymy między innymi Naomi Scott w roli księżniczki Jasminy oraz Willa Smitha jako błękitnego dżinna. W sieci możemy obejrzeć zwiastun produkcji.

„Aladyn”: Will Smith jako dżinn w nowym filmie Disneya [ZWIASTUN]
fot. Instagram:@disneyaladdin

Disney to zdecydowanie najpopularniejsza wytwórnia filmowa zajmująca się produkcjami dla dzieci i młodzieży, które jednak z wypiekami na twarzy oglądają osoby w każdym wieku. Ciężko wymienić choćby niewielką część dokonań Disneya, jednak produkcje takie jak „Król Lew” i „Piękna i Bestia” znają chyba wszyscy. W sierpniu w kinach pojawi się między innymi czwarta część „Toy Story”.

Wytwórnia Walta Disneya od pewnego czasu postawiła na wznawianie klasycznych bajek w odświeżonych, aktorskich formach. Współczesna animacja komputerowa pozwala na osiągnięcie znakomitych efektów, co najlepiej pokazuje zwiastun nowego „Króla Lwa. Jednak to nie jedyna kultowa pozycja, która doczekała się nowej wersji.

Kadr z Aladyna
fot. Instagram:@disneyaladdin

Aladyn” to animacja Disneya, która pojawiła się w polskich kinach w 1992 roku. Adaptacja historii z „Księgi tysiąca i jednej nocy” została znakomicie przyjęta, co zaowocowało kolejną częścią „Aladyn: powrót Dżafara” z 1994 roku i „Aladyn i król złodziei” z 1996. W Polsce bardzo popularny był również serial animowany oparty na filmach, w którym głos sympatycznemu dżinnowi podkładał Krzysztof Tyniec.

Zwiastun „Aladyna” z Willem Smithem

W sieci możemy już oglądać zwiastun nowej wersji „Aladyna”, której polska premiera zapowiedziana została na 24 maja 2019 roku. W tytułowego bohatera wciela się Mena Massoud, jako księżniczkę Jasminę zobaczymy Naomi Scott, jednak to dżinn wzbudza największe emocje. Rolę ducha z lampy powierzono bowiem Willowi Smithowi, gwiazdorowi „Jestem legendą”, „Facetów w czerni” czy „Ja, robot”. Ekspresyjny aktor wydaje się doskonałym wyborem i zwiastun zdaje się to potwierdzać. Smith wygląda świetnie z błękitną skórą, charakterystycznym kucykiem i złotą biżuterią. Miejmy nadzieję, że Disney po raz kolejny nie zawiedzie.

ZOBACZ TEŻ: Rebbot "Piratów z Karaibów" bez Johnnego Deppa?

RadioZET.pl/MF