Zamknij

Nowy "Bond": twórcy planują "wymyslić na nowo" agenta 007. Kto wcieli się w szpiega?

30.06.2022 13:10

Nowy film o Jamesie Bondzie ma być rewolucją w historii serii. Barbara Broccoli zdradziła kilka nowych szczegółów dotyczących 27. części przygód agenta 007.

Daniel Craig
fot. AP/East News

Nadchodzący film o Jamesie Bondzie ma być przełomem w serii. Twórcy adaptacji przygód szpiega Jej Królewskiej Mości, pracują obecnie nad 27. filmem z serii. Główna producentka "Bondów" - Barbara Broccoli, uchyliła rąbka tajemnicy na temat przyszłości agenta 007.

Nowy "Bond": szczegóły na temat kolejnego filmu o agencie 007

James Bond to postać stworzona w latach 50. XX wieku. Dekadę później ukazały się pierwsze filmy o tajnym agencie MI6. Nic więc dziwnego, że na przestrzeni lat siłą rzeczy przeszedł sporą metamorfozę.

Wraz z premierą "Nie czas umierać", Daniel Craig pożegnał się ze swoją wieloletnią rolą, a widzowie po raz ostatni zobaczyli dotychczasowe wcielenie bohatera. W najbliższych latach Bond zostanie odmieniony jeszcze bardziej. Barbara Broccoli w rozmowie z Deadline przyznała, że kolejny film będzie rewolucyjny dla postaci stworzonej przez Iana Fleminga. Producentka zdradziła, że będzie to "wymyślenie Bonda na nowo". Na razie jednak nie wiadomo, kto zastąpi Craiga.

Nie mamy jeszcze nikogo na jego miejsce. Pracujemy nad tym, w którym kierunku iść. Rozmawiamy o tym. Nie ma scenariusza i nie możemy go wymyślić, dopóki nie zdecydujemy, jak podejdziemy do następnego filmu, ponieważ tak naprawdę jest to wymyślenie Bonda na nowo. Odkrywamy, kim on jest, a to wymaga czasu.

Na nową produkcję z udziałem Bonda jeszcze trochę poczekamy.

Nowy "Bond": kiedy premiera?

Jakiś czas temu Broccoli zdradziła, że zanim ruszą zdjęcia do 27. "Bonda" miną co najmniej 2 lata. Zaznaczyła też, że mimo plotek agent nie powróci jako kobieta, ale nie wykluczone, że nowy odtwórca szpiega będzie miał inny kolor skóry niż biały. Film jest więc jeszcze w powijakach i trafi do kin dopiero za kilka lat.

loader

RadioZET.pl/Deadline