Zamknij
Blisko - kadr z filmu
  • Nitram
  • Głupcy
  • BOYLESQUE
  • 11 Zobacz
fot. materiały prasowe Nowe Horyzonty

Nowe Horyzonty 2022 zbliżają się wielkimi krokami. Wrocławski festiwal przygotowała dla swoich fanów ponad 270 produkcji filmowych. W repertuarze znalazły się hity z Cannes, Wenecji, Toronto czy innych światowych festiwali. Z okazji edycji Anno Domini 2022 wybraliśmy dla Was 11 hitów, których nie wolno przegapić.

Nowe Horyzonty 2022 to festiwal filmowy i święto kina artystycznego. W tegorocznym programie imprezy znalazło się blisko 40 filmów z repertuaru tegorocznego festiwalu w Cannes, a także mnóstwo premier z Berlinale, Toronto czy nawet trwających właśnie Karlowych Warów. Trudno połapać się w ponad 270 premierach, dlatego postanowiliśmy pomóc wybrać Wam najważniejsze seanse tegorocznej edycji. Wybraliśmy dla Was 11 produkcji, których premiery nie wolno przegapić na tegorocznej imprezie.

Nowe Horyzonty 2022: kiedy odbywa się impreza?

Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 21-31 lipca we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty. Tym razem, po raz kolejny, zaplanowana jest też edycja online wydarzenia. Wybranej filmy w serwisie Nowe Horyzonty VOD będzie można oglądać w dniach 21 lipca – 7 sierpnia, czyli o tydzień dłużej niż stacjonarna wersja imprezy.

Sprzedaż biletów ruszyła w czwartek 7 lipca o 12.00.

Zobacz także

loader

Nowe Horyzonty 2022: RadioZET.pl poleca 11 hitów