Zamknij

"Niezniszczalni 4": znamy obsadę. Sylvester Stallone i Jason Statham to nie jedyne gwiazdy filmu

31.08.2021 07:50

Kolejny krok w produkcji filmu "Niezniszczalni 4". Do Sylvestra Stallone'a, Jasona Stathama i Dolpha Lundgrena dołączyły nowe gwiazdy - 50 Cent i Megan Fox. 

Niezniszczalni - Jet Li, Jason Statham, Sylvester Stallone, Randy Couture i Terry Crews - kadr z filmu
fot. face to face/Reporter/East News

Długo wyczekiwany film "Niezniszczalni 4" wreszcie ruszył naprzód. Według najnowszych informacji do obsady serii dołączyły nowe gwiazdy, które pojawią się u boku takich ikon kina akcji jak Sylvester Stallone, Jason Statham i Dolph Lundgren.

"Niezniszczalni 4": 50 Cent i Megan Fox dołączyli do obsady

W 2010 roku na ekranach kin zadebiutowała pierwsza część "Niezniszczalnych" - filmu akcji, w którym pojawiło się wiele gwiazd tego gatunku. Rolę główną grał Sylvester Stallone i to właśnie on był stałym elementem kolejnych dwóch części.

Od trzeciej odsłony "Niezniszczalnych" minęło już parę lat, bo na ekranach kin pojawiła się w roku 2015. Fani serii bali się, że zapowiedziana kontynuacja nigdy nie ujrzy światła dziennego. Obawy były jednak na wyrost. Jak podaje The Hollywood Reporter, pojawiły się nowe informacje na temat "Niezniszczalnych 4". Do obsady filmu dołączyły nowe osoby. 

W nadchodzącej produkcji oprócz Sylvestra Stallone'a, Jasona Stathama, Dolpha Lundgrena i Randy'ego Couture'a, zobaczymy Curtisa "50 Centa" Jacksona, Megan Fox oraz Tony'ego Jaa. Reżyserem filmu będzie Scott Waugh. Za scenariusz odpowiedzą Spenser Cohen, Max Adams i John Joseph Connolly. Szef do spraw produkcji wytwórni Lionsgate - Jason Constantine, skomentował "Niezniszczalnych 4" w oficjalnym oświadczeniu.

To świetna zabawa zebrać do kupy tych gwiazdorów w filmie akcji, w którym nie obowiązują żadne ograniczenia. Nowy film podniesie stawkę i będzie największą, najbardziej twardzielską przygodą w historii.

"Niezniszczalni" od samego początku są swego rodzaju metatekstualną opowieścią o kinie akcji. Na przestrzeni lat w serii wystąpiły takie gwiazdy tego gatunku jak Arnold Schwarzenegger, Jet Li, Steve Austin, Terry Crews, Bruce Willis, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Wesley Snipes, Mel Gibson oraz Harrison Ford. Każda z dotychczasowych części skupiała się na elitarnej grupie najemników, którzy podejmują się rozmaitych, wymagających misji.

"Niezniszczalni 4": kiedy premiera?

Seria łącznie zarobiła ponad 800 milionów dolarów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że producenci pracują nad częścią czwartą. Na razie jednak praca idzie bardzo powoli. Nie zdradzono, kiedy "Niezniszczalni 4" trafią do kin. Biorąc pod uwagę, że twórcy nadal kompletują obsadę, można założyć, że produkcja jest na wczesnym etapie. Fani będą musieli poczekać na film co najmniej kilkanaście miesięcy.

loader

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter