Zamknij

"Nie czas umierać": nowe agentki we fragmencie filmu o przygodach Jamesa Bonda [WIDEO]

15.09.2021 15:44

"Nie czas umierać" to nowy, 25. film o przygodach Jamesa Bonda i ostatnia produkcja z udziałem Daniela Craiga. Udostępniono fragment filmu, w którym można zobaczyć nowe agentki. Będą konkurencją dla agenta 007?

Ana de Armas
fot. IMP Features/East News

"Nie czas umierać": nowe agentki we fragmencie filmu o przygodach Jamesa Bonda. Wielkie oczekiwanie na premierę nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda powoli zbliża się do końca. Produkcja trafi do kin już październiku. Na razie musimy się zadowolić udostępnionymi fragmentami. W sieci można zobaczyć wideo z nowymi agentkami.

Zobacz także: "Nie czas umierać": koniec czekania na nowego Bonda. Można już kupić bilety [DATA PREMIERY]

"Nie czas umierać": nowe agentki we fragmencie filmu o przygodach Jamesa Bonda [WIDEO]

"Nie czas umierać" to film, który jest jedną z największych ofiar pandemii koronawirusa. Produkcja miała mieć premierę w pierwszej połowie 2020 roku. Finalnie film trafi do kin w październiku 2021 roku. W sieci pojawił się kolejny fragment, który odsłania kulisy tego, co czeka widzów. Tym razem można posłuchać, jak kobieca część obsady opowiada o przygotowaniach do filmu i o tym, jak odnalazły się w rolach agentek.

O przygodzie, jaką była praca przy filmie "Nie czas umierać", opowiadają Ana de Armas oraz Lashana Lynch. Poniżej można zobaczyć wideo.

"Nie czas umierać": kiedy film o przygodach Jamesa Bonda trafi do kin?

Premiera filmu "Nie czas umierać" została wyznaczona na 1 października 2021 roku.

loader

Zobacz także: „West Side Story“: pełny zwiastun nowej wersji słynnego musicalu od Stevena Spielberga [WIDEO]

RadioZET.pl/collider.com