Zamknij

Premiera nowego Bonda znów zmieniona. Film nie trafi do kin w tym roku

05.10.2020 12:49
Daniel Craig i Ana de Armas
fot. Splashnews.com/East News

"Nie czas umierać" to nowy film o przygodach Jamesa Bonda. Produkcja jednak nie trafi do kin w wyznaczonym terminie. To kolejny raz, gdy premiera została przesunięta. Kiedy przygody agenta 007 trafią na ekrany?

"Nie czas umierać" nie trafi do kin w tym roku. To chyba najbardziej pechowy film w historii agenta 007. Premiera była już wielokrotnie przesuwana, następnie ustalono, że film pojawi się na ekranach pod koniec 2020 roku. Niestety twórcy przeliczyli się i z powodu rosnących zachorowań na COVID-19, ponownie przesuwają datę ukazania się filmu. Kiedy zatem "Nie czas umierać" trafi na ekrany?

Zobacz także: Billie Eilish śpiewa dla Bonda. Pokazała oficjalny klip do "No Time To Die" [WIDEO]

"Nie czas umierać", czyli film o przygodach Jamesa Bonda, przełożony

"Nie czas umierać" to ostatni film, w którym w agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Premiera nowego Jamesa Bonda była pierwotnie zaplanowana na kwiecień 2020 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa przesunięto ją na listopad 2020 roku. Niestety twórcy filmu o najsłynniejszym agencie są zmuszeni anulować również tę datę. Wszystko to ze względu na rosnące zachorowania na COVID-19 i niepewną sytuację na całym świecie. Film ostatecznie trafi do kin dopiero w 2021 roku.

Przypominamy, że w filmie "Nie czas umierać" James Bond rezygnuje z pełnienia służby i przenosi się na Jamajkę. Jego przyjaciel Leiter z CIA prosi go jednak o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Agent 007 zdaje sobie sprawę z tego, jak niebezpieczna będzie to misja i jak groźny jest jego przeciwnik.

W filmie występują Daniel Craig, Lea Seydoux, Jeffrey Wright, Rami Malek czy Ralph Fiennes.

"Nie czas umierać": kiedy film trafi do kin?

Film "Nie czas umierać" trafi do kin 2 kwietnia 2021 roku. Na razie producenci zakładają, że jest to ostateczny termin.

Zobacz także: Tom Hardy to nowy James Bond? To on ma zastąpić Daniela Craiga

RadioZET.pl/Filmweb.pl