Zamknij

"Nie czas umierać": koniec czekania na nowego Bonda. Można już kupić bilety [DATA PREMIERY]

14.09.2021 14:21
Nie czas umierać
fot. MGM/Eon Productions/Ferrari Press/East News

"Nie czas umierać" to tytuł najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda, zwanego też agentem 007. Z powodu pandemii koronawirusa premierę produkcji przekładano przez półtora roku i nareszcie się odbędzie. Dostępna jest już sprzedaż biletów na seanse kinowe.

"Nie czas umierać": koniec czekania na nowego Bonda. "Nie czas umierać" to jedna z największych ofiar pandemii koronawirusa. Ostatni film z udziałem Daniela Craiga w głównej roli, napotkał na swojej drodze wiele przeszkód. Pierwsza data premiery zbiegła się z wybuchem pandemii koronawirusa. Najpierw odwołano seanse w Azji, następnie w pozostałej części świata. Po ponad półtora roku czekania widzowie nareszcie zobaczą nowego Bonda. Co więcej, można już kupować bilety na seans.

Zobacz także: "Nie czas umierać": finałowy zwiastun ostatniego filmu Daniela Craiga o Jamesie Bondzie

"Nie czas umierać": koniec czekania na nowego Bonda. Można już kupić bilety

"Nie czas umierać", czyli nowy film o przygodach Jamesa Bonda to z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Produkcja miała się pojawić w kinach w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, ta data była wielokrotnie przesuwana.

"Nie czas umierać" to ostatni film z udziałem Daniela Craiga w roli agenta 007 i 25. produkcja poświęcona brytyjskiemu szpiegowi. Craig pojawiał się w filmach o Jamesie Bondzie od 2006 roku, gdy wcielił się w agenta 007 w produkcji "Casino Royale". Ostatni film  z jego udziałem, "Nie czas umierać", będzie trwać prawie trzy godziny, dlatego czeka nas solidnie wypakowany scenami seans. Co więcej, na to wydarzenie można już kupić bilety.

Multikino z okazji premiery filmu "Nie czas umierać" przygotowuje seanse tuż po północy. Do tego w planach jest zorganizowanie maratonu z filmami o przygodach Jamesa Bonda. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu.

"Nie czas umierać": kiedy nowy James Bond trafi do kin? [DATA PREMIERY]

Film "Nie czas umierać" będzie miał uroczystą premierę w piątek, 1 października 2021 roku

Zobacz także"Ktoś jest w twoim domu": zwiastun horroru Netflixa od twórców "Stranger Things" i "Obecności"

RadioZET.pl