Zamknij

Nie czas umierać: Premiera nowego Bonda odwołana z powodu koronawirusa

Roksana Orlicka
19.02.2020 15:25

Pekińska premiera najnowszych przygód Jamesa Bonda, czyli filmu "Nie czas umierać", została odwołana w związku z epidemią koronawirusa. Uroczystość miała się odbyć w kwietniu 2020 roku. Co dalej i czy premiera zostanie przeniesiona na inny termin? Zdradzamy poniżej.

Premiera filmu "Nie czas umierać" o nowych przygodach Jamesa Bonda odwołana w Chinach
fot. Instagram/@007

Nie czas umierać: pekińska premiera nowego Bonda odwołana. To już pewne, że film "Nie czas umierać" nie będzie miał oficjalnej premiery w Chinach. Powodem podjęcia takiej decyzji jest epidemia koronawirusa, która sparaliżowała większość chińskich miast. Co dalej?

Zobacz także: Bradley Cooper jako lider Bee Gees? Scenarzysta "Bohemian Rhapsody" robi nowy film

Nie czas umierać: odwołano premierę nowego Bonda w Chinach

Zaplanowana na kwiecień chińska premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie została odwołana w związku z epidemią koronawirusa. Portal Deadline donosi, że Daniel Craig i ekipa filmu "Nie czas umierać" mieli przyjechać do Pekinu na premierę, a następnie wziąć udział w reklamowej trasie po największych chińskich miastach. 

Przypominamy, że ponad 70 tysięcy kin jest obecnie zamkniętych w Chinach. Na razie nie wiadomo, kiedy będą ponownie otwarte. Poza tym z powodu epidemii wprowadzono wiele ograniczeń w podróżowaniu i praktycznie zrezygnowano ze zgromadzeń publicznych.

Na razie nie podano żadnej nowej daty premiery. Natomiast "Sunday Times" uważa, że ekipa związana z filmem o przygodach agenta 007 może już nie mieć czasu, by zorganizować kolejną wyprawę do Chin. Warto zwrócić uwagę na to, że chiński rynek filmowy jest drugim co do wielkości na świecie. Poprzedni film o Jamesie Bondzie zarobił w Chinach prawie 84 miliony dolarów

Polska premiera filmu "Nie czas umierać" jest zaplanowana na 3 kwietnia 2020 roku. W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Daniel Craig, Ralph Fiennes, Lea Seydoux czy Rami Malek. Piosenkę do najnowszego filmu wykonała Billie Eilish.

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

 

RadioZET.pl/tvn24.pl/RO