Zamknij

Nick Nemeroff nie żyje. Komik miał tylko 32 lata

28.06.2022 10:00

Zmarł Nick Nemeroff, kanadyjski aktor i komik. Miał jedynie 32 lata. Co było przyczyną jego przedwczesnej śmierci?

Nick Nemeroff
fot. Nick Nemeroff/Instagram - print screen

27 czerwca 2022 roku odszedł Nick Nemeroff. Był komikiem zajmującym się stand-upem i aktorem, pochodzącym z Kanady. Miał tylko 32 lata.

Nick Nemeroff nie żyje

Jak podaje Deadline, o śmierci artysty poinformowali agent z Grand Wave Entertainment i rodzina. Na Instagramie Nemeroffa pojawił się post, w którym potwierdzono zgon.

Z głębokim smutkiem ogłaszamy nagłe odejście naszego ukochanego brata Nicka Nemeroffa. Zaangażowanie Nicka w komedię było ogromne i przyniosło niesamowite rezultaty. Zyskał uznanie w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, stając się zarówno "komiksowym komikiem", jak i idolem tłumów zakochanych w jego wyjątkowym rytmie, zawiłości żartów oraz świeżym spojrzeniu na komedię wprowadzającą odbiorcę w błąd. Kiedy Nick pojawiał się w programie komediowym, miał gwarancję, że wyjdzie z niego z nowymi fanami. I na to zasłużył, bo komedia była pod wieloma względami jego życiem. Nieskończenie słodki, wspierający innych, skromny wobec swoich licznych umiejętności i osiągnięć, Nick żył swoim życiem, robiąc to, co kochał i tak zostanie zapamiętany. Spoczywaj w pokoju Nick. Kochamy Cię.

Nie podano przyczyny przedwczesnej śmierci komika.

Nick Nemeroff urodził się w roku 1990 w Montrealu, gdzie się wychowywał. Ukończył szkołę średnią Royal West Academy, a następnie studia na Toronto Metropolitan University.

W świadomości publiczności zasłynął jako komik stand-upowy. Nemeroff, nie tylko występował na scenie, ale również pojawił się w wielu programach telewizyjnych, takich, jak "Conan", czy "The Stand-Up Show with Jon Dore". Był nominowany do nagrody Juno w 2021 roku za swój program komediowy "The Pursuit of Comedy Has Ruined My Life".

Należał do grupy The New Wave of Standup CBC Gem, a po raz ostatni można go było zobaczyć w programie CTV Comedy "Roast Battle Canada".

Nemeroff występował również jako aktor. Zagrał w dwóch krótkometrażówkach - "My Best Friend Is Stuck on the Ceiling" z 2015 roku i "System Error" z 2020 roku oraz miniserialu "DriveGet", który zadebiutował w roku 2016.

loader

RadioZET.pl/Deadline