Zamknij

Netflix zmienia ceny w Polsce. Pakiet Premium będzie droższy

05.08.2021 16:10

Netflix wprowadza duże zmiany w cenach w Polsce. Z nowym cennikiem powinien się zapoznać każdy użytkownik platformy. W którym sektorze zajdą zmiany? Podajemy szczegóły.

Netflix
fot. Shutterstock

Netflix zmienia ceny w Polsce. Portal wirtualnemedia.pl donosi, że zajdą ogromne zmiany w cenniku najpopularniejszej platformy streamingowej w Polsce. Mowa o Netflixie. Przedstawiciele platformy postanowili wprowadzić spore korekty w cenniku. Poniżej podajemy, co się zmieni.

Zobacz także: Program z Paris Hilton podbija Netflixa. O czym jest i kogo można w nim zobaczyć?

Netflix zmienia ceny w Polsce. Pakiet Premium będzie droższy

Netflix wprowadza zmiany, z którymi powinni się zapoznać użytkownicy platformy. Zostaną wprowadzone zmiany w cenniku. Netflix obniża cenę pakietu Podstawowego, ale w zamian podnosi cenę pakietu Premium

Najważniejszą zmianą jest to, że pakiet Podstawowy będzie kosztować 29 zł (wcześniej było to 34 zł), a pakiet Premium 60 zł (wcześniej było to 52 zł). Zmianie nie ulegnie cena pakietu Standard, nadal będzie wynosić ona 43 zł miesięcznie. Ważne, że zmiany dotknęły najpierw nowych użytkowników platformy, pozostali subskrybenci zostaną obciążeni nowymi cenami od początku najbliższego, miesięcznego okresu rozliczeniowego. Każdy z użytkowników zostanie powiadomiony o zmianie cen za pośrednictwem maila. 

Wirtualnemedia.pl skontaktowały się z biurem prasowym Netflixa, dzięki czemu wiadomo, że zmiany są podyktowane dalszą chęcią rozwoju. Netflix skupia się obecnie na rozbudowie polskich produkcjach. W planach jest powstanie kolejnych filmów i seriali.

loader

Netflix: jakie będą nowe ceny pakietów?

Netflix wprowadził zmiany w pakietach. Oto jak będą wyglądały obecne ceny.

  • Pakiet Podstawowy - 29 zł
  • Pakiet Standard - 43 zł
  • Pakiet Premium - 60 zł

Zobacz także: Koniec zdjęć do kolejnych części "365 dni": aktorzy żegnają się z serią. Kiedy premiera?

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

loader
Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa?
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa? [QUIZ]

Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa?

W którym roku rozgrywa się akcja 1. sezonu "Stranger Things"?