Zamknij

Netflix wprowadzi nową funkcję dla użytkowników? To byłaby prawdziwa rewolucja

12.05.2021 15:28

Netflix jest jedną z najbardziej popularnych platform streamingowych na świecie. Co jakiś czas właściciele platformy wprowadzają nowe funkcje, które mają ułatwić korzystanie z Netflixa. Pojawił się nowy pomysł, który byłby prawdziwą rewolucją.

Netflix
fot. Shutterstock

Netflix wprowadzi nową funkcję dla użytkowników? To byłaby prawdziwa rewolucja. Netflix jest jednym z najważniejszych graczy, jeśli chodzi o platformy streamingowe. Jak podaje portal telemagazyn.pl, twórcy platformy zamierzają przetestować nową, rewolucyjną funkcję. Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także: Ile kosztuje Netflix? CENA na miesiąc, na rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENA ABONAMENTU 2021]

Netflix wprowadzi nową funkcję dla użytkowników? To byłaby prawdziwa rewolucja 

Netflix rozważa wprowadzenie kolejnych funkcji. Tym razem rozważane jest wprowadzenie "dodatków" do produkcji. Ma to być rozwiązanie, jakie znamy między innymi z płyt DVD czy Blu-ray. Jak podaje telemagazyn.pl, Netflix chciałby udostępniać dodatkowe materiały dotyczące danego tytułu. Dzięki temu widzowie mogliby posłuchać wywiadów z twórcami, zobaczyć wycięte sceny lub wpadki, a nawet posłuchać podcastu.

Na ten moment są to wstępne plany. Na ten moment Netflix zbiera opinie użytkowników, sprawdzając, czy byliby oni zainteresowani takim rozwiązaniem. Mówi się też o tym, że nowa funkcja mogłaby pojawić się w osobnym serwisie wchodzącym w skład Netflixa. Jednak nie jest to potwierdzona informacja. Czy do tego dojdzie? Dowiemy się zapewne już niedługo.

loader

Netflix: ile to kosztuje?

Dostęp do Netflixa jest płatny. Cena jest zależna od tego, jaki wybierzemy pakiet. Do wyboru mamy:

  • podstawowy - 34 zł,
  • standard - 43 zł,
  • premium - 52 zł.

Zobacz także: "Eden": Netflix pokazał zwiastun anime o robotach wychowujących ludzkie dziecko [WIDEO]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl