Zamknij

Te tytuły podbijają Netflixa. Top 10 produkcji na platformie [LISTA]

10.11.2020 12:39

Netflix udostępnia podgląd tego, co jest obecnie popularne na platformie. Niezmiennie pierwsze miejsce zajmuje "Gambit królowej". Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Gambit królowej
fot. Materiały prasowe/Courtesy of Netflix

Netflix od jakiegoś czasu udostępnia listę najchętniej oglądanych produkcji na platformie. Ma to ułatwić poszukiwania odpowiedniego tytułu dla siebie w rozległej bibliotece Netflixa. Ta lista jest nie tylko inspiracją, ale także pokazuje zainteresowania Polaków w danym momencie. Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Gambit królowej". Co jeszcze chętnie oglądamy?

Zobacz także: Polskie filmy na Netflixie. Wraz z listopadem pojawiło się sporo tytułów [LISTA] 

Netflix: te tytuły podbijają platformę. TOP 10 produkcji, które trzeba zobaczyć

Netflix dzieli się danymi na temat najchętniej oglądanych filmów i seriali na platformie. W Polsce od kilku tygodni pierwsze miejsce zajmuje serial "Gambit królowej" z utalentowaną Anyą Taylor- Joy i Marcinem Dorocińskim. Jest to historia dziewczyny, która odkrywa w sierocińcu, że ma talent do gry w szachy. Postanawia się rozwijać w tym kierunku, a jednocześnie zmaga się z uzależnieniem.

Na drugim miejscu uplasował się film "SpongeBob Film: na ratunek". Tym razem w świecie bohatera zachodzą ogromne zmiany. Musi on opuścić swój dom, by ruszyć na ratunek przyjacielowi. Propozycje dla najmłodszych często pojawiają się w zestawieniach. Oznacza to, że z Netflixa korzystają całe rodziny. 

Podium zamyka świąteczny film "Prezenty z nieba". Choć mamy dopiero pierwszą połowę listopada, to świąteczne produkcje już cieszą się ogromnym zainteresowaniem użytkowników. Film jest romantyczną opowieścią o miłości kongresmenki i dowódcy jednostki.

Co jeszcze cieszy się zainteresowaniem użytkowników Netflixa? Poniżej można znaleźć TOP 10 filmów i seriali na platformie.

  1. "Gambit królowej"
  2. "SpongeBob Film: Na ratunek"
  3. "Prezenty z nieba"
  4. "Psi patrol"
  5. "Wystrzałowa miss"
  6. "Randki od święta"
  7. "Barbarzyńcy"
  8. "Bronx"
  9. "Ku jezioru"
  10. "Sposób na morderstwo"
loader

Zobacz także: "Gambit królowej": 5 produkcji o geniuszach dla fanów serialu Netflixa

RadioZET.pl/Netflix Polska