Zamknij

Netflix podał listę produkcji najchętniej oglądanych przez Polaków

19.08.2020 11:08

Netflix podzielił się listą produkcji najchętniej oglądanych przez Polaków. Które tytuły cieszą się dużym zainteresowaniem widzów i co warto zobaczyć? 

Netflix
fot. Shutterstock

Netflix podał listę produkcji najchętniej oglądanych przez Polaków. Nie jest to nic nowego, bo na platformie można podejrzeć, które filmy i seriale cieszą się aktualnie popularnością. Można wywnioskować, że dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim nowości. Co oglądają Polacy na Netflixie? Można zobaczyć poniżej.

Zobacz także: Jennifer Aniston i Brad Pitt we wspólnym projekcie? Ujawniono szczegóły 

Netflix podał listę produkcji najchętniej oglądanych przez Polaków

Netflix jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się film "Power" z takimi gwiazdami jak Jamie FoxxJoseph Gordon-Levitt. Jest to historia byłego żołnierza, nastolatki i policjanta wspólnie poszukują źródła pochodzenia niebezpiecznej nowej pigułki, która daje zażywającym ją niezwykłe moce.

Na drugim miejscu znalazł się serial "The Umbrella Academy". Drugi sezon ukazał się pod koniec lipca 2020 roku. Składa się on z dziesięciu odcinków. Podium zamyka natomiast "Mroczne pożądanie" - jest to nowość na platformie. To meksykańska produkcja, która zadebiutowała na Netflixie w połowie lipca 2020 roku. Jest to opowieść o życiu prawniczki i nauczycielki uniwersyteckiej, która postanawia wybrać się na weekend do przyjaciółki, która waśnie się rozwiodła. Tam poznaje 23-letniego mężczyznę, a ta relacja wywraca jej życie do góry nogami.

Co jeszcze się znalazło w zestawieniu? Całość można znaleźć poniżej.

Netflix: lista produkcji, które chętnie oglądają Polacy

  1. Power
  2. The Umbrella Academy
  3. Mroczne pożądanie
  4. Wytańcz to
  5. American Ultra
  6. Alex Cross
  7. Magicy makijażu
  8. The 100
  9. The Rain
  10. Ty, ja i on

Posłuchaj podcastu

loader

RadioZET.pl/Netflix Polska