Netflix: podano datę premiery filmu "The Old Guard" z Charlize Theron

Roksana Orlicka
08.05.2020 11:32

Netflix potwierdził datę premiery nowego filmu, który niedługo pojawi się na platformie. To produkcja "The Old Guard" z udziałem Charlize Theron. Kiedy będzie można go obejrzeć i o czym opowiada?

Netflix The Old Guard pojawiła się data filmu z Charlize Theron
fot. Materiały prasowe Netflixa

Netflix: podano datę premiery filmu "The Old Guard" z Charlize Theron. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów produkcji Netflixa. Okazuje się, że pomimo pandemii koronawirusa, udało się ukończyć część filmów. W tym właśnie "The Old Guard".

W roli głównej w filmie występuje Charlize Theron. Jedna z najbardziej wszechstronnych hollywoodzkich aktorek. Theron nie boi się mocnych i kontrowersyjnych ról, dla których potrafi przejść kompletną metamorfozę. Każda jej postać jest unikatowa, dzięki czemu Charlize jest uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych aktorek. W najnowszym filmie Netflixa wcieli się w wojowniczą Andy. Poniżej zdradzamy, o czym jest film "The Old Guard".

Zobacz także: #wspieramykinapolskie, czyli akcja ratowania kultury. Kup bilet do kina i pozwól mu przetrwać 

Netflix podał datę premiery filmu "The Old Guard" z Charlize Theron

"The Old Guard" pojawi się na Netflixie 10 lipca 2020 roku. Film przedstawia historię sekretnej grupy najemników, którymi przewodzi Andy (Charlize Theron). Wspólnie walczą o bezpieczeństwo świata. Nagle cały zespół zostaje zwerbowany do podjęcia misji, co okazuje się początkiem kłopotów. Niesamowite zdolności jednego z członków zostają odkryte przez wroga. Czy Andy wyeliminuje zagrożenie i stawi czoła problemom?

Warto wspomnieć, że fabuła filmu "The Old Guard" jest oparta na podstawie komiksu Grega Rucki. Reżyserką filmu jest Gina Prince-Bythewood. W obsadzie znaleźli się Charlize Theron, Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts i Chiwetel Ejiofor.

Poniżej można zobaczyć zdjęcia, które Charlize Theron umieściła na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także: Chcesz obejrzeć więcej filmów z Charlize Theron? Sprawdź, na które warto zwrócić uwagę

RadioZET.pl/Materiały prasowe/RO