Zamknij

Netflix: najpopularniejsze filmy i seriale wśród Polaków. Te tytuły obecnie trzeba zobaczyć [TOP 10]

29.12.2021 07:42

Co warto oglądać na Netflix? Platforma podała listę 10 produkcji, które są obecnie najpopularniejsze wśród polskich użytkowników. Które tytuły się tam znalazły?

Nie Patrz w górę - Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Jonah Hill, Meryl Streep - kadr z filmu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

Które filmy i seriale na Netflix trzeba obejrzeć? Platforma zaprezentowała ranking najpopularniejszych produkcji w Polsce. Wśród nich nie zabrakło takich hitów, jak "Nie patrz w górę", czy "Wiedźmin". Które tytuły trafiły do zestawienia Top 10?

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10 produkcji]

Platforma Netflix prezentuje swoje najpopularniejsze tytuły, dzięki czemu użytkownicy wiedzą, które filmy i seriale cieszą się największą popularnością, co zawęża poszukiwania produkcji wartej uwagi. Wielu użytkowników wychodzi z założenia, że skoro innym widzom spodobał się dany film lub serial, istnieje duża szansa, że przypadnie do gustu również im.

W ciągu ostatnich dni grudnia 2021 roku największym hitem okazała się czarna komedia Adama McKaya pod tytułem "Nie patrz w górę". Produkcja z gwiazdorską obsadą (Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Timothée Chalamet, Meryl Streep), przyciągnęła bardzo wielu widzów, plasując się na pierwszym miejscu rankingu. O czym opowiada?

Na drugim miejscu znalazł się "Wiedźmin" - serialowa adaptacja twórczości Andrzeja Sapkowskiego opowiadająca o Geralcie z Rivii (Henry Cavill), który wziął pod swoją opiekę młodą Ciri (Freya Allan).  Produkcja 17 grudnia 2021 roku doczekała się premiery drugiego sezonu, na który fani czekali 2 lata. Nic więc dziwnego, że obecnie bije rekordy popularności.

Trzecia pozycja należy do innego hitowego serialu platformy Netflix. Mowa o drugim sezonie "Emily w Paryżu" z Lily Collins i Lucasem Bravo w rolach głównych. Miłośnicy tytułu śledzą perypetie młodej specjalistki od marketingu, która dostaje zlecenie w stolicy Francji.

W rankingu nie zabrakło też takich produkcji, jak "Dom z papieru", "Psi Patrol", czy "Niewybaczalne".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej prezentujemy pełną listę 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Nie patrz w górę"
  2. "Wiedźmin"
  3. "Emily w Paryżu:
  4. "The Silent Sea"
  5. "The Girl from Oslo"
  6. "Dom z papieru"
  7. "Z dala od świąt"
  8. "Psi Patrol"
  9. "Lulli"
  10. "Niewybaczalne"
loader

RadioZET.pl/Netflix

5 najlepszych filmów Netflixa. Te produkcje trzeba obejrzeć