Zamknij

Netflix stworzy dokument o Pameli Anderson. Opowie prawdziwą historię gwiazdy "Słonecznego patrolu"

03.03.2022 14:08

Pamela Anderson doczeka się filmu dokumentalnego na Netflix. O czym dokładnie opowie produkcja? Kiedy trafi na platformę streamingową?

Pamela Anderson
fot. EVERETT COLLECTION/EAST NEWS

Niebawem znowu głośno zrobi się o Pameli Anderson. Aktora doczeka się bowiem filmu dokumentalnego Netflix poświęconego jej osobie. Co wiadomo na temat nadchodzącego przedsięwzięcia?

Netflix: powstaje film dokumentalny o Pameli Anderson

Anderson jest  jedną z ikon lat 90., dzięki roli w serialu "Słoneczny patrol" i kontrowersyjnemu związkowi z perkusistą rockowym Tommym Lee. Niedawno na Hulu zadebiutował serial "Pam&Tommy" z Lilly James i Sebastianem Stanem w roli głównej. Zdaniem wielu osób produkcja żeruje na skandalu, którego Anderson była ofiarą.

Jak podaje Deadline, nadchodzący dokument Netflix ma być swego rodzaju rozprawieniem się z przeinaczeniami, które pojawiły się w serialu o wycieku sekstaśmy. Film na razie nie ma tytułu. Prace nad nim trwają od kilku lat. Anderson zamieściła jednak na swoim świeżo utworzonym Instagramie pierwszą zapowiedź w postaci zdjęcia. 

Na fotografii widzimy kartkę z logo Netflix. Na niej znajdują się zapiski aktorki, sugerujące, czego możemy spodziewać się po produkcji.

Moje życie // Tysiąc niedoskonałości // Milion błędnych wyobrażeń // nikczemne, dzikie i zagubione // Nic do spełnienia // Mogę cię tylko zaskoczyć // Nie ofiara, ale ocalała // Nadal żywa, by opowiedzieć prawdziwą historię.

Obecnie wiadomo, że film pokaże życie Anderson, w tym niepublikowane wcześniej materiały archiwalne i fragmenty jej osobistych dzienników.

Reżyserem dokumentu został Ryan White - twórca takich filmów, jak "Ask Dr. Ruth" i "The Keepers". Producentami są natomiast Jessica Hargrave, Julia Nottingham i syn Anderson - Brandon Thomas Lee oraz Josh Braun, a także firmy Dorothy St. Pictures i Tripod Media.

Film dokumentalny o Pameli Anderson: kiedy premiera na Netflix?

Obecnie nie podano daty premiery filmu. Fani gwiazdy "Słonecznego patrolu" będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

loader

RadioZET.pl/Deadline/Instagram

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET