Zamknij

Netflix chce wprowadzić programy na żywo. Na czym będzie to polegało?

17.05.2022 14:18
Netflix
fot. Shutterstock

Twórcy Netflixa nie przestają wymyślać nowych rozwiązań, które miałby przyciągnąć przed ekrany nowych użytkowników i sprawić, żeby nie odchodzili obecni. Na tapet wzięto temat programów na żywo. Na czym miałby one polegać?

Netflix chce wprowadzić programy na żywo. W ten sposób gigant streamingowy mógłby zatrzymać odchodzących użytkowników i przyciągnąć nowych. Netflix zakłada, że w ofercie platformy pojawią się programy na żywo - w tym stand-upy czy talent show. Jak podają wirtualnemedia.pl - w planach są również transmisje sportowe.

Zobacz także: „Bridgertonowie”: wiemy, czyj romans będzie tematem 3. sezonu. Fani książek mogą być zaskoczeni

Netflix chce wprowadzić programy na żywo. Na czym będzie to polegało?

Netflix zapowiada możliwość wprowadzenia kolejnych zmian w swojej ofercie. Nie od dziś mówi się o tym, że platforma jest w tarapatach ze względu na sporą liczbę rezygnacji ze subskrypcji. Twórcy platformy mają być świadomi, że jest to między innymi powiązane ze współdzieleniem kont z innymi użytkownikami oraz nieustannie rosnącą konkurencją. Z tego też powodu mówi się, że już niedługo Netflix zablokuje możliwość dzielenia konta. Jednak tym razem Netflix chwali się nie tym, co zabierze, a tym, co da użytkownikom. 

W planach jest wprowadzenie do oferty Netflixa programów na żywo. Jak podają wirtualnemedia.pl - mają pojawić się programy typu talent show, ale też talk-show prowadzone przez znane osoby. W planach jest również wprowadzenie stand-upów. Nieoficjalnie mówi się też o tym, że Netflix chciałby nadawać na żywo transmisję z ważnych wydarzeń sportowych. Na ten moment jednak nie zostało to potwierdzone.

Netflix: kiedy zostaną wprowadzone zmiany w ofercie?

Na ten moment Netflix nie ujawnia, kiedy miałby zostać wprowadzone zmiany w ofercie. 

Zobacz takżeTOP seriali na Netflixie. Produkcja o prawniku nie ma sobie równych [TOP 10]

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl