Zamknij

Netflix będzie dostępny na Spotify? W planach jest wprowadzenie nowej funkcji

25.11.2021 12:06

Netflix i Spotify połączą siły? Obie platformy wiodą prym w swoich kategoriach i mogą się pochwalić milionami użytkowników. Na czym polega ich współpraca i czy będzie dostępna w Polsce? Podajemy szczegóły.

Netflix
fot. Shutterstock

Netflix będzie dostępny na Spotify? W planach jest wprowadzenie nowej funkcji, która w sprytny sposób miałaby połączyć obie platformy. Zarówno Spotify jak i Netflix są jednymi z największych graczy na rynku. Pierwsza platforma zajmuje się muzyką, druga filmami, serialami oraz programami rozrywkowymi. Na czym miałaby zatem polegać ich współpraca?

Zobacz także"Jak zostać gwiazdą" podbija Netflix, ale widzowie drwią z polskiego filmu

Netflix będzie dostępny na Spotify? W planach jest wprowadzenie nowej funkcji

Netflix planuje połączyć się poniekąd ze Spotify. Chodzi o to, że na platformie giganta muzyki pojawi się specjalna sekcja poświęcona Netflixowi. Jak podaje portal telepolis. - użytkownicy w ten sposób będą mogli dotrzeć do piosenek wykonywanych przez postaci, do ścieżek dźwiękowych z produkcji oraz podcastów.

Niestety, na ten moment funkcja jest obecna jedynie dla użytkowników z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Indii, Australii oraz Nowej Zelandii. Obecnie nie jest pewne, kiedy opcja pojawi się w polskiej wersji Spotify.

loader

Netflix i Spotify: ile to kosztuje?

Netflix ma trzy dostępne pakiety, które można wykupić: 

  • podstawowy - 29 zł,
  • standard - 43 zł,
  • premium - 60 zł

Natomiast, jeśli chodzi o Spotify, to miesięczna subskrypcja wynosi 19,99 zł

Zobacz także: Spotify podsumował kampanię EQUAL wspierającą kobiety: 177 rynków i 29 milionów odtworzeń

RadioZET.pl/telepolis.pl