Zamknij

Netflix pokazał zwiastun thrillera "Bezpieczna odległość" na podstawie słynnej powieści [WIDEO]

17.09.2021 17:21

"Bezpieczna odległość" to nowa propozycja giganta streamingowego, wchodząca w skład zapowiedzianego segmentu "Netflix and Chills". W sieci ukazał się pierwszy zwiastun, który ujawnia datę premiery.

Netflix pokazał zwiastun thrillera "Bezpieczna odległość" na podstawie słynnej powieści [WIDEO]
fot. Diego Araya/NETFLIX

"Bezpieczna odległość" to filmowa adaptacja bestsellerowej powieści uznanej argentyńskiej pisarki Samanty Schweblin od platformy Netflix. Produkcja jest częścią Netflix and Chills, czyli nie obejdzie się bez napięcia i nutki grozy. Zobaczcie zwiastun.

"Bezpieczna odległość": zwiastun nowego thrillera Netflixa [WIEDO]

Młoda kobieta umiera z dala od domu. Towarzyszy jej chłopiec imieniem David. Choć nie jest jej synem, zadaje pytania, które pomagają jej przywołać wspomnienia. W miarę jak jej czas dobiega końca, Amanda snuje mroczną historię o obsesyjnej zazdrości, niewidzialnym zagrożeniu i sile matczynej miłości.

"Bezpieczna odległość": kiedy premiera na Netflix?

Za reżyserię odpowiada nagradzana reżyserka Claudia Llosa, która wraz z autorką literackiego pierwowzoru napisała też scenariusz. W roli głównej zobaczymy gwiazdę "Trzech metrów na niebem" - Maríę Valverde, a na ekranie towarzyszyć jej będą między innymi Dolores Fonzi i Germán Palacios.

Premiera filmu "Bezpieczna odległość" odbędzie się już 13 października 2021 roku w wybranych kinach i na platformie Netflix.

loader

RadioZET.pl/Netflix