Zamknij

TOP 10 filmów i seriali na Netflixie, które trzeba zobaczyć na platformie [TYTUŁY]

05.07.2021 13:29

Netflix podaje listę produkcji, które cieszą się na platformie największym zainteresowaniem użytkowników. Serial "Sex/Life" od premiery w czerwcu utrzymuje się na pierwszej pozycji. Co jeszcze warto zobaczyć na Netflixie? Zdradzamy poniżej.

Sex Life
fot. Courtesy of Netflix

Co warto obecnie obejrzeć na Netflixie? Pomocny może się okazać ranking prowadzony przez platformę, składający się z 10. najchętniej oglądanych produkcji. Obecnie największym zainteresowaniem użytkowników cieszy się serial "Sex/Life", który zadebiutował pod koniec czerwca i z marszu stał się numerem jeden. Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także: "Beckett": John David Washington w nowym thrillerze Netflixa [ZWIASTUN]

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10]

Netflix na bieżąco aktualizuje ranking TOP 10 produkcji na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu, poprzez sugerowanie, co jest obecnie najczęściej wybierane przez innych użytkowników. Ogromną popularnością cieszy się serial "Sex/Life", który miał premierę jeszcze w czerwcu. Jest to opowieść o losach Billie, żony i matki. Kobieta prowadzi uporządkowane życie, ale w pewnym momencie przypomina o sobie burzliwa i szalona przeszłość.

Zobacz także

Na drugim miejscu znalazła się komedia romantyczna z 2016 roku o tytule "Zanim się pojawiłeś" z Emilią Clarke i Samem Claflinem. To miłosna historia, która podbiła serca widzów na całym świecie.

Podium zamyka reality show "Too Hot To Handle". Widzowie śledzą, jak single, biorący udział w programie, łączą się w pary. Mogą wygrać niemałą gotówkę, ale jest jeden warunek - nie mogą uprawiać seksu.

Z zestawienia aktualnie wypadł serial "Psi patrol", który uwielbiają najmłodsi widzowie. W zamian pojawił się klasyk z lat 90., czyli film "Kosmiczny mecz"

loader

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Sex/Life"
  2. "Zanim się pojawiłeś"
  3. "Too Hot Too Handle"
  4. "Skylines"
  5. "Szkoła dla elity"
  6. "Warcraft: Początek"
  7. "Lupin"
  8. "Kosmiczny mecz"
  9. "Obecność 2"
  10. "Pokemon: Podróże - Seria"

Zobacz także: "Pani Dziekan": Netflix pokazał pierwszą zapowiedź serialu od twórców "Gry o tron" [WIDEO]

RadioZET.pl/