Zamknij

Netflix: gwiazdor "Bridgertonów" wystąpi w nowym filmie twórców "Avengers" i "Fargo"

01.10.2021 10:51

Rege-Jean Page znany z serialu "Bridgertonowie" wystąpi w thrillerze platformie Netflix, za który odpowiedzą Noah Hawley oraz Anthony i Joe Russo.

Bridgertonowie - Regé-Jean Page, Phoebe Dynevor - kadr z serialu Netflix
fot. Everett Collection/East News

Netflix szykuje kolejną oryginalną produkcję. W filmie będącym połączeniem heist movie i thrillera w roli głównej zobaczymy Rege-Jeana Page'a - gwiazdora serialu "Bridgertonowie".

Netflix: Rege-Jean Page w nowym filmie platformy

Dzięki kostiumowej produkcji "Bridgertonowie", która stała się jednym z największych hitów platformy Netflix, Rege-Jean Page zyskał status gwiazdora. Chociaż jego obecność w drugim sezonie serialu stoi pod znakiem zapytania, aktor podbija obecnie Hollywood.

Jak podaje The Hollywood Reporter, już zainteresowali się nim światowej sławy filmowcy. Page ponownie nawiąże współpracę z Netflix, występując w nadchodzącym filmie, którego reżyserem będzie Noah Hawley - showrunner seriali "Fargo" i "Legion". Producentami niezatytułowanego jeszcze thrillera zostali Anthony i Joe Russo - twórcy takich produkcji Marvela, jak "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame". Nad filmem będzie czuwać założona przez braci Russo wytwórnia AGBO i współpracujący z nimi Mike Larocca. Producentami wykonawczymi zostali natomiast Page i Angela Russo-Otstot.

Pomysł na film stworzony przez Hawleya powstał dzięki współpracy, Page'a z braćmi Russo przy innej produkcji Netflix - "The Grey Man" - nadchodzącym thrillerze akcji. Larocca skomentował nową produkcję AGBO w oficjalnym oświadczeniu.

Wytwórnia AGBO została pierwotnie założona, aby umożliwić nam współpracę z artystami, których bardzo szanujemy i podziwiamy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy nadal wypełniać to zobowiązanie, wspierając nowy film Noah Hawleya i Rege-Jeana Page'a.

Dzięki postaci księcia Hastings Simona Bassetta Page stał się niezwykle rozchwytywany. Oprócz thrillera Hawleya i "The Grey Man", wystąpi w jednej z głównych ról w powstającym filmie fantasy "Dungeons & Dragons", a także w reboocie "Świętego".

Kiedy nowy film Noah Hawleya trafi na Netflix?

Na razie nic nie wiadomo na temat daty premiery produkcji Hawleya i braci Russo z Page'em w roli głównej. Netflix nie ogłosił jeszcze, kiedy rozpocznie się produkcja thrillera. Obecnie reżyserzy "Avengers" pracują nad kolejnym hitem platformy -  drugą częścią filmu "Tyler Rake: Ocalenie" z Chrisem Hemsworthem w roli głównej.

loader

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter